Uudis

Uber näitab nüüd Eestis enne sõidu algust selle täpset hinda

Uberi Eesti tegevjuht Enn Metsar Foto: Eero Vabamägi/PM/Scanpix

Tänasest näitab Uberi rakendus klientidele sõidu täpset hinda juba enne auto tellimist.

Uber Baltikumi tegevjuhi Enn Metsari sõnul on sõidu täpse hinna teadmine enne auto tellimist miski, mida kliendid kõrgelt hindavad. “See on ka põhjus, miks me oleme lisanud uuenduse, mis näitab sõidu täpset hinda juba enne tellimist,” lisas Metsar.

Seni on sajad tuhanded Uberi kliendid üle maailma kindlat hinda näinud enne sõidu alustamist, tänasest saavad sellest kasu ka eestlased.

“Me oleme hoolega kuulanud klientide tagasisidet viimaste aastate jooksul. Kaks märksõna, mis pidevalt läbi jooksevad on mugavus ja läbipaistvus. Uuendusega, mis kuvab hinna enne auto tellimist, ei pea klient enam ise arvutama, palju sõit maksta võib – me näitame talle sõidu täpset hinda juba enne sõidu tellimist,” kirjeldas Metsar uuendust.

Hind arvutamisel võetakse arvesse tõenäolist kuluvat aega ning distantsi, lisaks ka kohalikku liiklust ning sedagi, kui palju teisi Uberi kliente ja juhte on lähedal sõidu tellimise hetkel. Kui hinnad tõusevad suurenenud nõudluse pärast, kuvatakse hinnakordaja asemel kliendile täpne sõidu maksumus.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.