Uudis

Uberi laienemisplaanid Eestis on ebaselged

Uberi Eesti tegevjuht Enn Metsar Foto: Eero Vabamägi/PM/Scanpix

Uberi-autode rattad on siiani veerenud vaid Tallinnas ning kuigi konkreetset plaani hetkel teistesse Eesti linnadesse, näiteks Tartusse, laieneda ei ole, siis ei salga firma plaani maha.

Uberi Baltikumi tegevjuht Enn Metsar sõnas Geeniuse autoportaalile, et nad otsivad alati uusi võimalusi, kuhu laieneda, kuid praegu keskendutakse Tallinnale. “Töötame hetkel selle nimel, et tulla nõudlusele vastu ning tulevikus võib-olla laieneda ka teistesse linnadesse,” kommenteeris ta võimalikke laienemisplaane.

Ta lisas, et kuigi Uber täna veel Tartus ega teistes Eesti linnades pole, arvab ta, et nad mõjutavad ka Tallinnast väljaspool elavate inimeste elusid positiivses suunas neil hetkedel, kui inimesed Tallinnat külastavad.

“Sõidujagamine annab inimestele üha enam võimaluse jätta Tallinnasse tulles oma isiklik auto koju: nad võivad tulla rongi või bussiga Tallinnasse ning siin kasutada ringi liikumiseks hoopiski Uberit,” sõnas ta ja lisas, et sedasi ei pea aega kasutult rooli taga veetma, vaid seda saab kasutada näiteks lugemiseks, töö tegemiseks või puhkamiseks.

“Lisaks ei pea ka Tallinnas muretsema, kuidas oma sihtkoht või parkimiskoht leida,” märkis ta.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.