Uudis

Ülemiste City tulevasse parkimismajja võib maanduda ka helikopteriga

Parkimismaja sümboolne leping.

Mainor Ülemiste alustab Ülemiste Citys 453 parkimiskohaga uue viiekorruselise parkimismaja ehitamist, kus lisaks parkimiskohtadele planeeritakse ka helikopteri maandumisplatsi. Kogu projekt valmib 2020. aasta oktoobriks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul on juba praegu Ülemiste City parklates tipptundidel ligi 300 vaba parkimiskohta. Uus maja loob aga paljudele võimaluse parkida just sinna, kuhu inimesed üldjuhul kõige meelsamini oma auto jätaks – otse sissepääsu lähedale.

“Kõige enam saavad uuest parkimismajast kasu meie Öpiku ärihoone inimesed ja nende külalised, kuid ka MyFitnessi, Ülemiste Tervisemaja ning restoranide Juur, Pomo ja NuFace külalised, kellel on võimalus oma auto praktiliselt “ukse ette” jätta,” lausus ta. Samuti on uued parkimiskohad ennetav samm järgmisel aastal üle tee rajatava 20 000-ruutmeetrise Alma Tominga nime kandva moodsa ärihoone ehitamisel.

Eelmise etapi avamisele saabus helikopteriga Nublu

Lisaks uutele parkimiskohtadele on plaanis 2020. aasta sügiseks ehitada ka helikopteri maandumisplats parkimismaja viimasele korrusele.

“Parkimismaja esimese etapi avamise puhul lennutasime helikopteriga kohale räppar Nublu, mis äratas linnaku klientide seas palju tähelepanu ja hiljem ka reaalset huvi, miks ei võikski parkimismaja katusel olla helikopteri maandumisplatsi. Nüüd tulebki see kopteriplats ära teha!”

Ülemiste City on tegelikult kergesti ligipääsetav ka kõigile neile, kes eelistavad liigelda ühistranspordiga. Näiteks on võimalik linnakusse tulla kuue erineva bussiliiniga ning trammi ja rongiga.

Aadressile Sepise 8 loodava parkimismaja ehituseks kulub ligi 3,5 miljonit eurot ja seda hakkab opereerima Mainor Ülemiste. Maja on projekteerinud Arhitektuuribüroo Pluss.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.