Uudis

Uuel Opel Movanol on 150 erinevat versiooni

Uuenenud välimusega Movano sai omale ülejäänud Opeli mudelivalikuga ühtsema disaini ningseda on saadaval 150 erinevat mudeliversiooni, 4 erinevas pikkuses ja 3 kõrguses, kuni 4,5-tonnise maksimaalse kandevõime ja 17-kuupmeetrise kaubaruumiga.

Opel toob oma pressiteates välja, et hooldekulud on madalamad tänu sellel, et hooldevälp on nüüd 40 000 kilomeetrit või 2 aastat ning kulud ja hinnad madalad.

Esmakordselt on Movano varustuse hulgas külgtuules sõitmise abi. Suure küljepinnaga sõidukid on tundlikud külgtuule suhtes, niisugustes oludes tuleb appi põhivarustusse kuuluv külgtuules sõitmise abi, mis aktiveerib ESP-süsteemi ning hoiab seeläbi sõiduki stabiilsena.

Movanol on ka leed-päevasõidutuled, Bluetooth’i ja USB-pistikuga raadio, samuti nähtavuspakett, mis sisaldab automaatkaugtulesid ja vihmasensoriga klaasipuhastajaid.

Uuel Movanol on lausa 22 (vastavalt varustustasemele) panipaika, pakkudes kokku 104 liitrit ruumi. Kaassõitja poolel paiknev FlexTray kindalaegas, mis avaneb sahtli põhimõttel, on aga iseäranis käepärane ja selles on kuni 10,5 liitrit säilitusruumi.

Sellesse sahtlisse saab mugavalt paigutada näiteks A4 mõõdus dokumendipaki.

Info ja meelelahutuse eest hoolitseb Navi 50 IntelliLink Pro süsteem, millel on Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvus. Info- ja navigatsioonisüsteemi saab juhtida 7,0-tollise puuteekraani kaudu. Samuti on uuel Movanol nutitelefonide juhtmeta laadimisalus.

Jõuallikateks on uue põlvkonna võimsad BiTurbo diiselmootorid, mida iseloomustab madal kütusekulu. Karmidele Euro 6d-TEMP (light duty) või Euro VId (heavy duty) heitmestandarditele vastavad 2,3-liitrised mootorid on saadaval võimsuste vahemikus 96kW (131hj) kuni 133kW (180hj).

Võimsaima, 133kW (180hj) BiTurbo jõuallika maksimaalne pöördemoment on 400Nm.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.