Uudis

Uus Volkswagen Arteon R shooting brake on peagi kohal

Pikalt vihjatud Volkswageni stiilse sedaani Arteon universaalkerega variant shooting brake on õigepea kohal. Ja nüüd teame, milline selle R-variant välja võiks näha.

Kui uuendatud Arteon avaldatakse, saab sedaan regulaarse väikese uuenduskuuri. Suurim lisa on aga praktilisem shooting brake variant, mis lisab rohkelt ägedust universaalkeredega Volkswagenite valikusse.

Samuti on juba kõlakad olnud, et värskendatud Arteon saab ka R-mudeli, mis viib võimsuse ja sportlikuse kõrgemale, kui siiani.

Tehnilise poole pealt tuleb Arteon R muidugi nelikveoline, nagu teised Volkswageni R-autod. Mootori osas ennustatakse laialdaselt kasutatud 2-liitrist TSI mootorit, mida leiab Golf GTI-st, R-ist ja ka sportlikemates linnamaasturitest nagu T-Roc R. Vähepeal on liikunud kõlakad ka VR6 mootori naasemisest, aga see ilmselt jääb unistuste tasemele.

Arvestades tänapäeva trende ja karme CO2 nõudeid, võib sportlikum Arteon saada ka hübriidlahenduse.

Uuendatud Arteoni sedaan, shooting brake ja nende R-variandid avaldatakse ametlikult selle kuu sees. Eestis hakatakse eeltellimusi võtma vastu sel suvel ning esimesed autod jõuavad klientideni sel sügisel.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.