Uudis

Vaata, kas sinu tänaval hakatakse nädalavahetusel lund koristama

Foto: Peeter Langovits, Postimees / Scanpix Baltics

Tallinna linn annab teada, et nädalavahetusel on plaanis tänavaid lumest ja jääroobastest puhastada. See tähendab, et järgida tuleb ajutisi märke, mis reguleerivad parkimist ja peatumist.

Kell 10.45 alustatakse töid Põhja-Tallinnas, Härjapea, Roo, Vaniku ja Aarde tänavas.

Kell 10.00 alates on koristustööd kavas Nõmme Männiku asumis, Valdeku tn ümbruses, Nõmme keskuse ja Rahumäe kalmistu vahelisel alal.

Kell 11.30 alustatakse koristust Nelgi tänaval (lõigus Valdeku kuni Kagu tn) ja kõrvaltänavatel.

Lasnamäe kõrvaltänaval toimub teekatte tasandamine greideriga alljärgnevatel tänavatel: Võidujooksu tn., Liikuri tn., Silluse tn., Sõstramäe tn., Silde tn.,  Gaasi tn.,  Ruunaoja tn., Nuia tn., Tapri tn. Visase tn., Suur-Sõjamäe põik, Väike-Sõjamäe tn., Kesk-Sõjamäe tn., Vesse tn., Kriidi tn., Kantsi tn., Turba tn. ja Armatuuri tn.

Ühtlasi tuuakse välja ka “kommunist”. 9. veebruaril kell 10.00 manööverdatakse käppadega lumelaadur “kommunist” Liivalaia tänavale, kus koos abitööliste ja traktoriga veetakse ära tänava servadesse kokku lükatud lumevaalud.

Lubage tutvustada – kommunist, vasakul.

“Kommunist” on nõukogude aegse konstruktsiooniga lumelaadur ja kõigile tallinlastele juba ammustest aegadest tuttav mehhanism.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.