Valgamaal toimub nädalavahetusel suur off-road’i-võistlus, mida on ka publikul mugav jälgida

13.–14. mail toimub Valgamaal Jaanikese motokeskuses järjekorras kolmas maasturite kestvussõit „Jaanikese kuningas 2023”.

Tegemist on vaatemängulise ja põneva võistlusega, kus võtavad mõõtu erinevad maastikuautod.

„Jaanikese kuningas 2023” on käesoleva aasta Offroad Racingu Eesti meistrivõistluste esimene etapp võistlusklassidele ET1 ja ET2 ning EAL Eesti 4×4 Off-Roadi karikavõistluste I etapp võistlusklassidele TR-1, VEOK ja ATV, ATV VABA ning EAL Eesti 4×4 Off-Roadi superkarikavõistluse IV etapp võistlusklassidele TR-1, TR-3 ja VABA.

Võistlusest võtavad osa põhiliselt Eesti võistkonnad, kuid on ka võistlejaid naaberriikidest. Lisaks nimetatud võistlusklassidele toimub pühapäeval SSV/UTV klassi võistlus, mille jälgimine on eriti põnev.

Pealtvaatajatele on võistlus jälgitav kogu raja ulatuses, aga arvestada tuleb ohutusnõuetega. Lisaks on pealtvaatajatele vaatamiseks välja pandud Rally Raid Estonia selle aasta võistlusauto DAKAR 2023 ja meeskonna kogu tehnika, samuti on võimalus kohtuda meeskonnaliikmetega.

Ajakava leiab Jaanikese Kuninga Facebookist või offroad.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.