Uudis

Veebruaris Eestisse jõudev Toyota Corolla mudelivärskendus saab olulise uuenduse

Jah, selleks on loomulikult võimsam ja kiirem multimeediasüsteem. Väga oluline asi, mis vajas juba ammu värskendust.

Uus Corolla tuleb Toyota kaasajastatud multimeediasüsteemiga, mis parandab oluliselt nii ühenduvust, funktsionaalsust kui ka kasutusmugavust. Kõike seda pakutakse Active Plus’i, TREK’i, GR Sport’i ja Luxury standardvarustuses.

Võimsam protsessor tagab süsteemile senisest 2,4 korda suurema töökiiruse ja vahetuma reageerimise. Kaheksatolline kõrglahutusega puutetundlik ekraan võimaldab juhile kohese juurdepääsu mitmetele ühendatud teenustele, sealhulgas pilvepõhisele navigeerimisele koos reaalajas uueneva liiklusteabega.

Kõik andmed edastatakse Corolla andmesidemooduli (DCM) kaudu – seega pole vajalik telefoni sidumine süsteemiga ega lisandu ka täiendavaid andmesidekulusid. Uuendusena on juhi kasutuses häälkäskluste süsteem, mis reageerib loomulikule dialoogile ja võimaldab seeläbi anda käsklusi multimeedia kasutamiseks.

Tarkvarauuendused toimuvad õhu kaudu ning nutitelefonide hõlpsat ühendumist võimaldavad juhtmevaba Apple CarPlay ja juhtmega Android Auto. Luxury Plus varustustasemega kaasneb lisaks eelnevale juurdepääs sisseehitatud navigatsioonisüsteemile. Nelja-aastane Toyota Smart Connect pakett koos pilvepõhise navigeerimissüsteemi, parkimis- ja maanteeinfo, õhu kaudu tehtavate uuenduste ja häälkäskluste süsteemiga sisaldub sõiduki hinnas.

Uus värvi- ja veljevalik

Corolla värvivalikusse lisanduvad Platinum White Pearl ja Silver Metallic, mis on saadaval ka kahetoonilises kombinatsioonis nii luukpära kui Touring Sports keretüüpidele. Sedaankerega mudeli välisilme on saanud veelgi põhjalikuma värskenduse: 10 kodaraga 17-tolliste valuvelgede uus disain püüab pilku särava töödeldud viimistlusega. Luxury`l kuulub see standardvarustusse ja Active Plus’is on saadaval lisavarustuses.

Uue Corolla eeltellimine on alanud ning esimesed sõidukid saabuvad Eestisse veebruaris.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.