Uudis

Video: Eesti politsei püüdis kinni 158 km/h kihutanud Mercedese, juht väitis, et auto kogus ise laskuval teel sellise hoo

Eile hommikupoolikul rahustasid politseinikud Tallinna-Narva maanteel liiklust, kui neist tuhises mööda sõiduauto Mercedez-Benz. Politseinike mõõteseade näitas, et auto kiiruseks oli 158 km/h.

Autoroolis oli 36-aastane Venemaa kodanik, kes põhjendas seadusrikkumist üsna kummaliselt: väidetavalt oli auto laskuval teel ise hoogu kogunud. “On ilmselge, et talvisel maanteel ei ole sellise kiirusega sõitmine kuidagi õigustatav ja rumal tegu oli ülimalt ohtlik nii autojuhile endale kui teistele liiklejatele,” sõnas politsei sotsiaalmeedias.

Politsei pidas mehe kinni ja viis täna kohtuniku ette.

“Tulemus on see, et välismaalt pärit mees peab arestimajas kuus päeva oma teo üle järele mõtlema. Samuti võttis kohus temalt Eestis autojuhtimise õiguse pooleks aastaks,” selgitas PPA.

Tallinna-Narva maantee kiirusületaja

Eile hommikupoolikul rahustasid politseinikud Tallinna-Narva maanteel liiklust, kui neist tuhises mööda sõiduauto Mercedez-Benz. Politseinike mõõteseade näitas, et auto kiirus oli koguni 158 km/h. Autoroolis oli 36-aastane Venemaa kodanik, kes põhjendas seadusrikkumist üsna kummaliselt – väidetavalt oli auto laskuval teel ise hoogu kogunud. On ilmselge, et talvisel maanteel ei ole sellise kiirusega sõitmine kuidagi õigustatav ja rumal tegu oli ülimalt ohtlik nii autojuhile endale kui teistele liiklejatele. Pidasime mehe kinni ja viisime ta täna kohtuniku ette. Tulemus on see, et välismaalt pärit mees peab arestimajas kuus päeva oma teo üle järele mõtlema. Samuti võttis kohus temalt Eestis autojuhtimise õiguse pooleks aastaks.

Posted by Põhja prefektuur on Reede, 25. jaanuar 2019

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.