Uudis

Video: esmaste lubadega 185 km/h kihutanud juht ajas süü teise auto kaela

kaader videost.

Pühapäeval mõõtis liiklusjärelevalvekeksuse patrull Tallinn-Narva teel liikuva BMW kiiruseks 185 km/h. Piirkiiruseks on seal 110 km/h.

Auto peatamisel selgus, et sõidukit juhtis esmast juhtimisõigust omav noormees, kellel seadusest tulenevalt on suurimaks lubatud liikumiskiiruseks sõidukit juhtides 90 km/h.

Täna andis 21-aastane juht oma tegudest aru Harju maakohtus ja kohtuotsuse järgi kuulub arest 15 päeva kohe ärakandmisele kinnipidamiskeskuses. Lisakaristusena võeti juhilt ära juhtimisõigus 8 kuuks.

Kohus❗️Pühapäeval mõõtis Liiklusjärelevalvekeksuse patrull Tallinn-Narva teel liikuva BMW kiiruseks 185 km/h. Sõiduki peatamisel selgus, et sõidukit juhtis esmast juhtimisõigust omav noormees, kellel seadusest tulenevalt on suurimaks lubatud liikumiskiiruseks sõidukit juhtides 90 km/h. Täna andis 21-aastane juht oma tegudest aru Harju Maakohtus ja kohtuotsuse kohaselt kuulub arest 15 päeva koheselel ärakandmisele Kinnipidamiskeskuses. Lisakaristusena kohaldati juhtimisõiguse äravõtmist 8-ks kuuks. Juhi sõnul põhjustas kiiruseületamise teine juht, kes talle liiga lähedal sõitis ja seeetõtt otsustas noormees tekitada suurema pikivahe. Noormehe kirjeldatud sõidukit videosalvestuselt tuvastada ei õnnestunud.Piirkiirused on määratud põhjusega. Kiirust ületades sead lisaks endale ohtu nii kaasreisijad kui ka teised liiklejad. Viimase aja sündmused liikluses peaks igaühe mõtlema panema ja tasuks üle vaadata oma sõidustiil. Ka sisseharjunud +10 suurendab õnnetusse sattumise tõenäosust juba 20%. Jälgi kiirust❗️Turvalist liiklemist❗️🙂#liiklusjärelevalvekeskus#liikluspolitsei

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Teisipäev, 30. juuni 2020

Veider aga oli juhi põhjendus enda tegudele. Tema sõnul põhjustas kiiruseületamise teine juht, kes talle liiga lähedal sõitis ja seetõttu otsustas noormees tekitada suurema pikivahe. Noormehe kirjeldatud sõidukit videosalvestuselt tuvastada ei õnnestunud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.