Uudis

Video: Haabersti linnaosa valitsus teisaldab romusõidukeid

Foto: kaader videost

Tallinna Haabersti linnaosavalitsus pani oma Facebooki lehele videoklipi, kus näitab, kuidas romusõiduki teisaldamine käib.

Videos nähtava Honda Civicu teisaldamiseks oli mupol olemas ka omaniku volitus. Tallinn on hakanud pikalt seismajäänud romude probleemiga tõsisemalt tegelema, kuna parkimiskohtade puudus on aina suurenemas.

Facebooki postituses öeldakse, et kui linnaosas leidub veel elanikke, kes ei saa või ei taha ise tegeleda oma pikalt seisma jäänud sõidukist vabanemisega, siis Haabersti piirkonna munitsipaalpolitseinikud on valmis aitama.

Haabersti Linnaosa Valitsus ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet teevad igapäevaselt tööd selle nimel, et vabaneda niigi väheseid parkimiskohti kinni hoidvatest romudest ja pikka aega kasutuseta olnud sõidukitest. 🚘 Kui linnaosas leidub veel elanikke, kes ei saa või ei taha ise tegeleda oma pikalt seisma jäänud sõidukist vabanemisega, siis Haabersti piirkonna munitsipaalpolitseinikud on valmis lahkelt aitama. 🙂 Auto omanikel tuleb munitsipaalpolitseiga ühendust võtta ja volitus kirjutada ning munitsipaalpolitei tegeleb antud küsimuse lahendamisega. Koostöös teiega, head elanikud, saame Haabersti puhtamaks ning luua juurde parkimiskohti.

Posted by Haabersti Linnaosa Valitsus on Esmaspäev, 20. jaanuar 2020

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.