Uudis

Video: järjekordne võidusõit keset Tallinna lõppes avariiga

kaader videost.

Eile toimus Tallinnas Peterburi teel liiklusõnnetus, kus osapoolteks olid ilmselt keset linna võidusõitu tegevad tuttavad.

Eile õhtul käis Liiklusjärelevalvekeskuse patrull lahendamas liiklusõnnetust, milles aitas selgust tuua samas suunas liikunud sõiduki kaamerasalvestis.

“Salvestiselt nähtuv ja õnnetuse osapoolte käitumine sündmuskohal andsid aluse arvata, et tegemist oli tuttavatega. Avalik tee ei ole koht, kus omavahel sõiduoskust proovile panna. Sellise teoga seatakse lisaks endale ohtu ka kaasliiklejad. Ka väike viga võib viia väga raskete tagajärgedeni.”

“Õnneks piirdusid sellel korral liiklusõnnetuse tagajärjed vaid varalise kahjuga ja edasi tegeleb asjaga kindlustus, kuid salvestiselt nähtuv peaks olema hea näide sellest, kui vähe on vaja õnnetuse toimumiseks.”

Liiklusõnnetus

Tähelepanu, liikleja❗️Lähiaja sündmused liikluses peaks olema piisavalt tõsised, et igal liiklejal oli põhjust oma liikluskäitumist hinnata. Kahjuks mitte kõik liiklejad ei ole järeldusi teinud. Eile õhtul käis Liiklusjärelevalvekeskuse patrull lahendamas liiklusõnnetust, milles aitas selgust tuua samas suunas liikunud sõiduki kaamerasalvestis. Salvestiselt nähtuv ja õnnetuse osapoolte käitumine sündmuskohal andsid aluse arvata, et tegemist oli tuttavatega. Avalik tee ei ole koht, kus omavahel sõiduoskust proovile panna. Sellise teoga seatakse lisaks endale ohtu ka kaasliiklejad. Ka väike viga võib viia väga raskete tagajärgedeni.Õnneks piirdusid sellel korral liiklusõnnetuse tagajärjed vaid varalise kahjuga ja edasi tegeleb asjaga kindlustus, kuid salvestiselt nähtuv peaks olema hea näide sellest, kui vähe on vaja õnnetuse toimumiseks. Õpi teiste, mitte enda vigadest❗️Turvalist liiklemist❗️#liiklusjärelevalvekeskus#liikluspolitsei

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Reede, 17. juuli 2020

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.