Uudis

Video: juhi sõnul kadusid autol pidurid ja põrandamatt vajus gaasipedaalile

Kevadel jäi Keilas oma tegudega silma sõidukijuht, kes sooritas väga kummalisi manöövreid. Pardakaamera salvestus teisest autost jõudis politseini ning juhile määrati karistus.

Möödasõit

Kus tegijaid, seal ka nägijaid❗Kevadel jäi Keilas oma tegudega silma sõidukijuht, kes arvas, et liiklusreeglid temale ei kehti. Pealtnägija ei pidanud paljuks sellest ka politseile teada anda. Politsei määratud karistusega juht ei nõustunud ja vaidlustas selle kohtus. Selgitusi juhtunule tuli erinevaid. Alates sellest, et sõidukil oli tehniline rike ja kadusid pidurid kuni selleni, et süüdlaseks oli raske põrandamatt, mis libises gaasipedaalile ja surus pedaali põhja ning kõik videost nähtuv oli katse olukorda päästa.Neid „muinasjutte“, siiski keegi uskuma ei jäänud ja tänaseks on jõustunud kohtuotsus, mille kohaselt politsei otsus jääb muutmata ning juhil on mootorsõiduki juhtimisõigus karistuseks 6-ks kuuks ära võetud. Seda aega saab kasutada nüüd liiklusreeglite meeldetuletamiseks, sest juhtimisõiguse taastamiseks on vaja Maanteeametis sooritada ka teooriaeksam.Täname liiklejaid, kes oma tähelepanekutest liikluses ka politseile teada annavad. Tänu Teile on liiklus turvalisem ja liiklusest on kõrvaldatud mitmeid juhte, kelle tegevus on olnud liiklejaid ohustav.Turvalist liiklemist❗

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Thursday, December 17, 2020

Politsei määratud karistusega juht ei nõustunud ja vaidlustas selle kohtus. Selgitusi juhtunule tuli erinevaid. Alates sellest, et sõidukil oli tehniline rike ja kadusid pidurid kuni selleni, et süüdlaseks oli raske põrandamatt, mis libises gaasipedaalile ja surus pedaali põhja ning kõik videost nähtuv oli katse olukorda päästa.

Tänaseks on jõustunud kohtuotsus, mille kohaselt politsei otsus jääb muutmata ning juhil on mootorsõiduki juhtimisõigus karistuseks 6-ks kuuks ära võetud. Juhtimisõiguse taastamiseks on hiljem vaja maanteeametis sooritada ka teooriaeksam.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.