Video: Legodest valmistatud autotehas toodab väikeseid Lego sõidukeid

Kuvatõmmis: YouTube, Danny's LAB - Custom LEGO creations

Aegajalt leiab internetis ägedaid ja uskumatult peeneid kasutusi Legodele. Tänu YouTube’i videotele võib leida Legodest ehitatud tehase, mis ehitab kurkidest palkmaju või näiteks Lego karpe kingipaberisse pakkiva süsteemi. Rohkem autodega seotud on aga väike autotehas.

Iseenesest muidugi palju lihtsam, kui päris autotehas, kuid täisautomatiseeritud ja puhtalt Legodest kokku pandud lahendus on sellegipoolest muljetavaldav. Liin algab auto raami või platvormiga ning lõpuks väljub sellest väike, natuke Pixari multikalike proportsioonidega sõiduk.

Autod ei tule tehasest aga ainult ühes värvitoonis või segamini suvalistes värvikombinatsioonides. Iga auto valmistamise alguses saab valida, mis värvi esiosa, katus ja tagaosa autole tuleb.

Muidugi tõstatab antud automaatne tehas ka murettekitava küsimuse – kui palju Lego mehikesi jääb seepärast nüüd töötuks, kui isegi väikestes Lego tehastes robotid ja automatiseerimine töö üle võtab?

https://www.youtube.com/watch?v=VSzkiu9uhgU
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.