Uudis

Video: näitleja Michael Fassbender jätkab teed Le Mans’i suunas

Mullu sügisel alustas Porsche YouTube’i vahendusel doksarjaga “Michael Fassbender: Road to Le Mans”, kus Iiri ja Saksa juurtega näitleja alustas oma võidusõitja teekonda ikoonilise Le Mans’i 24-tunni sõidu suunas.

Esimesel hooajal võttis Fassbender osa Saksamaa kohalikust Porsche GT3 Cup võidusõidusarjast. Osaleti erinevatel Saksamaa radadel ja ka näiteks Spa Francorchamps’il. Esimest hooaega saad vaadata siit:

Nüüd on jõutud järgmisele tasemele, kus auto, konkurendid ja tase on palju kõrgem. Sellest aastast ühines näitleja Proton Racing võidusõidumeeskonnaga, võttes osa European Le Mans Series (ELMS) võidusõiduseeriast.

Kuna tegemist on ametliku Le Mans’i seeriaga, siis tähendab, et ka auto vahetati palju kiirema GTE-klassi Porsche 911 RSR mudeli vastu. Keerukust lisab ka fakt, et ELMS-is sõidavad koos mitu erinevat klassi, mis tähendab, et alati on keegi kiirem tagant tulemas.

Esimene osa “Michael Fassbender: Road to Le Mans” sarjast avaldati eelmise nädala reedel ja teine saabub juba käimasoleval nädalal.

ELMS sari viib Fassbenderi juba suurematele radadele nagu varasemalt külastatud Spa Francorchamps, Monza ja Portugalis hiljuti F1 sõitu võõrustanud Portimãos asuv Algarve’i ringrada.

Vaata doksarja teise hooaja esimest osa siit ja jäta meelde järgmisi osi vaadata igal reedel.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.