Uudis

Video: Nõmmel politsei eest ära sõitnud joobes juht saadeti Eestist välja

Mai alguses sai Lääne-Harju politseijaoskonna patrull Nõmmel patrullides kahelt naisterahvalt info, et piirkonnas liigub kahtlase sõidustiiliga sõiduk. Infot kontrollides märgati peatselt ka sõidukit ja sõidukile antud peatumismärguannet juht eiras.

Mõne aja pärast juht siiski peatus ja kontrollimisel selgus, et sõidukit juhtis kolmandatest riikidest pärit 24-aastane meesterahvas, kes igasugusest koostööst politseiga keeldus ja väitis, et pole üldse sõidukit juhtinud.

Haiglas võetud analüüside tulemustest selgus, et alkoholisisaldus juhi organismis oli nii suur, et alustada tuli kriminaalmenetlust.

Harju Maakohtu otsusega mõisteti lühimenetluse korras varem karistamata meesterahvale vangistus 30 päeva ja lisakaristusena Eesti Vabariigist väljasaatmine koos sissesõidukeeluga 5 aastaks. Lisaks tuleb isikul tasuda ka kriminaalmenetluse kulud.

Nõmme

Mai alguses sai Lääne-Harju politseijaoskonna patrull Nõmmel patrullides kahelt naisterahvalt info, et piirkonnas liigub kahtlase sõidustiiliga sõiduk. Infot kontrollides märgati peatselt ka sõidukit ja sõidukile antud peatumismärguannet juht eiras.Mõne aja pärast juht siiski peatus ja kontrollimisel selgus, et sõidukit juhtis kolmandatest riikidest pärit 24-aastane meesterahvas, kes igasugusest koostööst politseiga keeldus ja väitis, et pole üldse sõidukit juhtinud.„Muinasjuttude“ rääkimine siiski menetluse läbiviimist ei takistanud ja haiglas võetud analüüside tulemustest selgus, et alkoholisisaldus juhi organismis oli nii, suur, et alustada tuli kriminaalmenetlust.👉 Harju Maakohtu otsusega mõisteti lühimenetluse korras varem karistamata meesterahvale vangistus 30 päeva ja lisakaristusena Eesti Vabariigist väljasaatmine koos sissesõidukeeluga 5 aastaks. Lisaks tuleb isikul tasuda ka kriminaalmenetluse kulud.Täname neid nimesi, kes oma tähelepanekuid ka politseiga jagavad. Tänu Teile on liikluses oluliselt turvalisem❗️Turvalist liiklemist❗️🙂#liiklusjärelevalvekeskus#liikluspolitsei#lääneharjupolitseijaoskond

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Esmaspäev, 11. mai 2020

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.