Uudis

Video: politsei ajas Tallinnas taga juhtimisõiguseta BMW juhti

Foto: kuvatõmmis/Facebook/Põhja prefektuur.


Põhja prefektuur avaldas Facebookis video teisipäeval Tallinnas toimunud tagaajamisest.

Nimelt andsid politseinikud 22-aastasele BMW juhile peatumismärguande, kuid peatumise asemel otsustas – nagu hiljem selgus – juhtimisõiguseta mees põgeneda ning videost on näha, kuidas BMW politsei eest põgenedes liikluses teiste autode vahel nappe möödasõite sooritab.

Ohtlik sõit lõppes seekord õnneks vaid arestipäevadega🚔
Teisipäeval andsid politseinikud peatumismärguande sõiduautole BMW, mille 22-aastane juht otsustas põgeneda. Ohtlik ralli sai lõpu Õismäe tee 90 maja juures, kus juht väljus sõidukist ning jätkas põgenemisteekonda kahel jalal. Temast maha jäänud liikuvat sõidukit üritas seisata juhuslikult seal viibinud mees, kes jäi aga BMW ja parkivate sõidukite vahele ning viidi tervisekontrolliks haiglasse. Politsei sai põgeneda üritanud sõidukijuhi kätte ning selgus, et tal puudus vastav juhtimisõigus. Karistuseks kiiruseületuse, mittpeatumise, avarii põhjustamise ning juhtimisõiguseta sõidu eest eest küsis liiklusjärelevalvekeskuse esindaja talle maksimumkaristust ehk 30-päevast aresti ning kohus sellega nõustus.
Loo moraal? Ega päriselu GTA mäng ole, kus elusid on mitu ning kus politsei eest tabamatuks saab jääda. 👮

Posted by Põhja prefektuur on Neljapäev, 16. mai 2019

Sõidukijuht väljus Õismäe tee 90 maja juures autost ning üritas politseinike eest jala põgeneda, kuid politseinikud said talle kiiresti järele. Videost on ka näha, kuidas juhuslikult maja juures viibinud mees üritas juhita jäänud BMW-d peatada. Facebooki postituse kohaselt jäi kõrvalviibija aga BMW ja pargitud sõidukite vahele ning viidi tervisekontrolliks haiglasse.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.