Uudis

Video: politsei eest põgenemine viis juhi arestimajja

Liiklusjärelevalvekeskuse Facebookis on järjekordne tüüp, kes arvab, et äkki prooviks eest ära sõita. 8. jaanuari õhtul märkas Lääne-Harju politseijaoskonna patrull Tallinnas sõidukit, mis sooritas keelatud manöövri. Patrull järgnes rikkujale ning sõidukile antud peatumismärguannet juht eiras. Peale lühikest tagaajamist sõiduk õnneks siiski peatus.

Juhiks osutus 37-aastane meesterahvas, kes põhjendas oma tegu sellega, et kuna juhtimisõigus puudub ja teda on ka varsemalt juhtimiselt kõrvaldatud, siis ei soovinud ta arestimajja sattuda ja üritas patrulli eest ära sõita.

Täna andis mees oma teo kohta selgitusi Harju Maakohtus ning kohtuotsuse kohaselt tuleb tal 25 päeva aresti koheselt ära kanda.

Audi

MITTEPEATUMINE❗️8. jaanuari õhtul märkas Lääne-Harju politseijaoskonna patrull Tallinnas sõidukit, mis sooritas keelatud manöövri. Patrull järgnes rikkujale ning sõidukile antud peatumismärguannet juht eiras. Peale lühikest tagaajamist sõiduk õnneks siiski peatus. Juhiks osutus 37-aastane meesterahvas, kes põhjendas oma tegu sellega, et kuna juhtimisõigus puudub ja teda on ka varsemalt juhtimiselt kõrvaldatud, siis ei soovinud ta arestimajja sattuda ja üritas patrulli eest ära sõita. Täna andis mees oma teo kohta selgitusi Harju Maakohtus ning kohtuotsuse kohaselt tuleb tal 25 päeva aresti koheselt ära kanda. #Liiklusjärelevalvekeskus#laane_harju_politseijaoskond

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Neljapäev, 9. jaanuar 2020

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.