Video: politsei sattus Viljandimaal keset ebaseaduslikku kiirendusvõistlust

Möödunud nädala lõpul sattusid Viljandi politseinikud patrulli käigus näiteks puhtjuhuslikult Viljandi-Põltsamaa maanteel tänavavõidusõidule. Neile avanenud vaatepilt oli kui stseen “Kiirete ja vihaste” filmist, kus kottpimedaid maantee servasid palistasid juubeldavad pealtvaatajad, kelle vahele olid üksteisega mõõtu võtma sättinud end sõiduautod Toyota ja Audi.

Stardilipp langes ning masinad kihutasid üksteise võidu finiši suunas. Paraku võidusõit publiku meeletute ovatsioonide saatel ei lõppenud, selle katkestasid ühelt poolt maanteel kiirendajatele vastu tulnud tavaliiklejad ja teisalt politseisõiduki vilkurid ja sireenid.

Kiirendamise „võitnud“ Audi juhile soovis politseipatrull küll vägiteo eest palju õnne, ent pidas temaga maha karmi vestluse. Teiseks jäänud Toyota juht sai „auhinnaks“ rahatrahvi, sest rikkus vastassuunavööndis sõitmisega liiklusseadust ja tekitas ohtliku olukorra.

Kuigi politseinike silme ees ootamatult lahti rullunud kiirendusvõistlus lõppes kokkuvõttes hästi ja suuremate kahjudeta, rõhutab politsei, et taolisele mõõduvõtule ei ole kohta tavaliikluses.

https://www.facebook.com/lounaprefektuur/videos/6340185526018029
Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.