Uudis

Video: Sõle tänaval kiirendanud Corvette kaotas juhitavuse

Eilne liiklusõnnetus Tallinnas Sõle tänaval on üksjagu vastukaja saanud. Meedias avaldatud videosalvestuselt ei ole näha kogu sündmuse käiku, kuid järjekordselt oli tegemist avalikel teedel omavahelise mõõduvõtmisega. Liiklusjärelevalvekeskus avaldas ka oma lehel video toimunust, meenutades, et mis juhtus hiljuti Laagna teel sarnases mõõduvõtmises.

Tulemuseks liiklusõnnetus ja kaks haiglasse kontrolli toimetatud isikut. Menetlust liiklusõnnetuse osas on juba alustatud, samuti on ühendust võetud ka „kiirendusvõistlusel“ osalenud BMW omanikuga ning sõidukit kasutanud isik on politseile teada ja kutse politseisse saanud.

Sõle liiklusõnnetus

Eilne liiklusõnnetus Tallinnas Sõle tänaval on üksjagu vastukaja saanud. Meedias avaldatud videosalvestuselt ei ole näha kogu sündmuse käiku, kuid järjekordselt oli tegemist avalikel teedel omavahelise mõõduvõtmisega. Tulemuseks liiklusõnnetus ja kaks haiglasse kontrolli toimetatud isikut. Menetlust liiklusõnnetuse osas on juba alustatud, samuti on ühendust võetud ka „kiirendusvõistlusel“ osalenud BMW omanikuga ning sõidukit kasutanud isik on politseile teada ja kutse politseisse saanud.Avalikel teedel selline käitumine peaks kõigile meelde tuletama Laagna teel juhtunu. Teed ja tänavad ei ole koht, kus oma teadliku tegevusega seada ohtu ennest ja teisi inimesi. Õpi teiste, mitte enda vigadest❗️Turvalist liiklemist❗️

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Esmaspäev, 14. September 2020

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.