Uudis

Vihase veokijuhi kättemaks viis Ferrari GTC4Lusso vanarauda

Foto: Nemomilo, Reddit

Carscoops vahendusel saame osa traagilisest loost Ameerikamaalt, kus pettunud töötaja ei olnud nõus enda vallandamisega ning süütuks kannatajaks oli Ferrari GTC4Lusso.

Viimase seisuga leidsid aset järgmised sündmused. Veokijuht oli alles tööle võetud ja väidetavalt lubatud talle tööautoks uus veok, aga anti hoopis 2019. aasta masin, mille läbisõit 80 000 km.

Juht läks omale uut autot nõudma ja olukord lõppes sellega, et koostöö lõpetati. Põhjuseks ka see, et juht oli neljapäevase töötamise jooksul teinud vaid ühe sõidu ja ei olnud tööks sobiv. Väidetavalt oli vallandamise hetk toimunud rahulikult.

“Nüüd näed, mis juhtub, kui minuga jamada…”

Seejärel oli veokijuht küsinud tööandjalt, et kas see Ferrari õues on tema oma? Saanud jaatava vastuse, ütles rekkamees, et “nüüd sa näed, mis juhtub, kui minuga jamada,” rekkamees esimese hoovis olnud veoki ning hakanud sellega märatsema ning kõige lõpuks parkis auto firmajuhi Ferrari otsa.

Autojuht ei tabanud Ferrarit kogemata, vaid tegi kõik, et kahju oleks võimalikult suur. Seejärel saabus politsei ja mees võeti vahi alla.

Kui alguses räägiti ka versioone, et autojuhile keelduti palgamaksmisest, siis hetkel teadaolev info viitab ikkagi sellele, et tööandja ei teinud otseselt midagi valesti. Ja mehe käitumisest võib järeldada, et tegemist oli tõesti tööks sobimatu ja lühikese süütnööriga juhiga.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.