Uudis

Viljandi Amserv kolib augusti keskel uude kohta

Amservi praegune esindus Peetrimõisas

Ligi 15 aastat Peetrimõisas tegutsenud Amserv uuele suuremale pinnale. Esinduse juhi Olev Põldme sõnul toimub kolimine järk-järgult, kuid suurem osa teenustest on alates 15. augustist kättesaadav juba uuel aadressil Pargi 3b .

“See puudutab nii uute kui ka kasutatud autode müüki, sõidukite hooldust, remonti ja autopesu,” loetles Põldme. “Vanas kohas jätkab vaid tehnoülevaatus, mis praeguse kava kohaselt kolib uude kohta ümber septembrikuu jooksul.”

Põldme tõi uuest esindusest rääkides välja mitu kliendi jaoks olulist plussi. “Esiteks on meil edaspidi ruumi rohkem – Pargi tänava esinduse juures on meie külastajatele ligi 25 parkimiskohta. Teiseks saame edaspidi pakkuda tunduvalt mõnusamat kogemust neile, kes tulevad vaatama ja valima kasutatud autosid. Kui seni oli müügiplats lageda taeva all, siis uues esinduses on ka kasutatud sõidukid müügisaalis, mis on talvisel ajal või halva ilmaga kindlasti mugavam variant.”

Ainuüksi möödunud aastal soetati Viljandi Amservist  206 sõidukit, millest 146 olid uued ja 60 kasutatud. Tehnoülevaatusi tehti Viljandi Amservis 2021. aastal 19 500 korda, hoolduse ja remondiga seotud visiite oli 33 000 ja kerevärvimistöid tehti 6000 korral.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.