Uudis

Volkswagen alustas Eestis ID. elektriauto eelbroneerimisega, autod saab kätte kõige varem aasta pärast

ID.3 on esimene klientidele pakutav sõiduk, millel on neutraalne kliimabilanss.

Volkswagen alustas täna Euroopas ID. perekonna esimese täiselektrilise mudeli ID.3 eelbroneerimisega. Soovijatel on võimalik end ID.3 mudeli saajaks registreerida siin.

Tasuma peab ka broneerimistasu 1000 eurot. Osa autodest broneeriti Volkswageni esindaja sõnul Baltikumis juba kohe pärast eelbroneerimise algust.

Erimudelit ID.3 1ST, mis loodi spetsiaalselt eelbroneerimiseks, on võimalik Eestis broneerida vaid esimesel 20 soovijal. Mudelit hakatakse tootma selle aasta lõpus ning esimesed sõidukid jõuavad omanikeni 2020. aasta keskel.

ID.3 1ST on varustatud keskmise suurusega akuga, mis on hiljem saadaval ka ID.3 seerial.

Saadaval on kolme erineva sõiduulatusega akut, mis jäävad vahemikku 330 kuni 550 km (WLTP). Eelbroneerimise erimudelil on sõiduulatus 420 km (WLTP).

ID.3 on esimene klientidele pakutav sõiduk, millel on neutraalne kliimabilanss tänu järjepidevale CO2-heite vähendamisele tarneahelas ja tootmisel. Vältimatut CO2-heidet hoiavad tasakaalus kliimakaitseprojektid.

“ID.3 elektriliste sõidukite eelbroneerimisega muutub Volkswageni e-mobiilsus meie klientide jaoks reaalsuseks. Tänasest saavad kõik sellest osa võtta,” kommenteeris Volkswageni müügi, turunduse ja järelmüügi eest vastutav juhatuse liige Jürgen Stackmann.

Erimudel ID.3 1ST on varustatud keskmise suurusega akuga, mis on hiljem saadaval ka ID.3 seerial

Tema sõnul alustatakse Volkswageni ajaloos, peale Beetle’i ja Golfi, kolmanda strateegiliselt olulise peatükiga.

“ID.3 abil on meil võimalik elektriline sõiduk tuua massidesse. Esialgu elektrifitseerime Euroopa ning seejärel muud regioonid, kus tutvustame lähitulevikus ka teisigi ID. perekonna liikmeid,” lisas Stackmann.

Erimudelit ID.3 1ST on kolme erinevat versiooni ning neljas erinevas värvitoonis. Kõik kolm versiooni on suurte velgede ning rikkaliku varustusega.

Eelbroneerimine on avatud 29 Euroopa riigis. Volkswagen plaanib aastas omanikeni toimetada keskmiselt 100 000 elektrisõidukit.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.