Uudis

Volkswagen pikendab eriolukorra ajal uute sõidukite garantiiaega

Volkswagen pakub tehase garantii pikendust klientidele, kelle sõiduki garantii aegub vahemikul 1. märts 2020 kuni 31. mai 2020. Volkswagen soovib selle algatusega toetada kliente, kes ei saa eriolukorra ajal teenindust külastada ning garantiinõuet esitada.

Garantiiaja pikendus kehtib kõikidele Volkswageni sõidukitele, mis on ostetud volitatud esindustest Baltikumis või mujal Euroopas. Garantii pikeneb kolme kuu võrra alates algsest aegumiskuupäevast.

Kui garantii lõppeb läbisõidupiirangu tõttu?

Kui tootjapoolne garantii lõppeb maksimaalse läbisõidupiiranguga, pikeneb garantii kolme kuu võrra alates tootja garantii kehtivuse lõppemise kuupäevast.

Kliendid, kes ei ole eriolukorra ajal saanud garantiiremonti tulla, peaksid remondivõimaluste ja garantiitingimuste täpsustamiseks võtma ühendust Volkswageni esindustega.

Eestis on 9 Volkswageni poolt volitatud esindust, kuhu saab pöörduda. Kõik ülalnimetatud meetmed on ühekordsed ja vabatahtlikud ning on kasutusele võetud koroonaviirusest tekkinud olukorra tõttu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.