Uudis

Võrdlev galerii: kaks Bentley’t, 13 aastat vanusevahet, kumb on ilusam?

Kolmteist aastat tehnoloogia ja disaini arengut.

Kui sulle on antud kasutamiseks kaks Bentley Continental GT’d, millel mõlemal 12-silindrine mootor ja perfektne konditsioon, siis tuleb sellest olukorrast maksimum võtta.

Sõidukogemused ja elamus on kirjas siin, aga nüüd panime galeriis kõrvuti pildid uuest ja vanast autost. Maitse, stiil ja tehnoloogia muutub automaailmas kohutavalt kiiresti.

Iga kord, kui saabub mõni uus mudel, kus lisaks ülimale praktilisusele on oluline osa ka disainil ja heaolul, tundub, et no päris äge, super lahendus!, paremaks enam ei lähe. Vaatad sama autot 10 aastat hiljem ja mõtled, et “mis mul viga oli? SEE tundus äge?”

Bentley Continental GT puhul päris nii lihtne see kõik ei ole. Auto oli kahtlemata maitsekas ka 2005. aastal, aga visuaalselt jätab ikkagi palju lihtsama mulje. Suurim kivi läheb muidugi ekraanitehnoloogia kapsaaeda ja selle tahaks lihtsalt kuhugi ära peita või välja vahetada.

Aga las pildid räägivad enda eest. Kas 2018. aastal on klassikalise briti sportauto disain ja interjöör teinud evolutsiooni, revolutsiooni või liigub hoopis vales suunas?

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.