Uudis

Vormelipiloot Lando Norriselt rööviti käekell, mis võib olla 10 korda kallim kui avalikult öeldud

Jalgpalli EM-finaal kujunes eriti tuliseks vormelipiloot Lando Norrisele, kellelt rööviti pärast mängu Wembley staadionil käekell – ja mitte tavaline kell.

Norris ise pääses vahejuhtumist paraja ehmatusega – ja käekella võrra vaesemana. Mehe tööandja McLaren kinnitas ametlikult, et Norriselt tõesti võeti kell, ta oli vahejuhtumist häiritud ning et edasi tegeleb asjaga politsei. Veebis leviva info kohaselt oli tegu Šveitsi kellatootja Richard Mille ajanäitajaga, mis maksvat 40 000 naela. Pisut süvenedes selgub, et nii see kindlasti ei olnud. Nimelt pole eksklusiivtootja ükski käekell nii … odav.

Wembley staadionil, kus pühapäeval oli korra hoidmisega üldse raskusi, sattus 21aastane vormelipiloot varguse ohvriks parklas autole lähenedes. McLareni piloodina sõidab Norris ka eraelus McLareni tänavaautoga.

Briti väljaande The Sun andmetel varitsesid teda auto juures kaks meest, kellest üks haaras Norrisest kinni ja teine napsas välgukiirusel randmelt kella. Ühtlasi viskas portaal õhku oletuse, et vedas veel, et Norrise 300 000eurost McLarenit ei võetud.

Tõde paistab aga selline, et kell võis olla nimetatud McLarenist kallimgi. Richard Mille logo ilutseb teadupärast nii Norrise võistlusautol kui ka tema võistlusriietusel. Teda on viimasel ajal nähtud kandmast paari-kolme erinevat Richard Mille mudelit ning ametliku käilakujuna tutvustab ta just eksklusiivtootja uudistooteid – mida vähesed osta jõuavad. Nimelt maksavad säärased käekellad minimaalselt pigem 300 000 eurot, sageli ka üle 500 000 euro.

Sündmuste käigule eelnes aga veel üks nüanss, milleta võinuks vargus/rööv äkki olematagi olla. Kui tegu oli tõesti juhusliku vargusega, kus ohvriks sattus „suvaline“ kellakandja, siis vedas kurjategijatel uskumatul kombel. Aga võibolla polnud tegu juhusliku vargusega. Sest: mängu eel postitas Norris endast foto Instagrami, kus tal on 3,4 miljonit jälgijat.

Fotol istub ta tasapisi täituval Wembey staadionil, randmel näha sinise rihmaga Richard Mille kell – üks neist poolemiljonilistest… Seega pole välistatud, et idee kuritööks tekkiski nimetatud Instagrami postituse peale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.