5 head põhjust, miks osta järgmised rehvid oma autole just Rehvid Plussist

Võimalus osta rehvid internetist on küll mugav, kuid praeguseni leidub neid, kes eelistavad suverehvid osta füüsilisest poest. See on ka põhjus, miks Eesti üks suurimaid rehvikaupmehi Rehvid Pluss on panustanud mõlema poole täiuslikuks muutmisele – rehvid saab mugavalt osta nii interneti teel kui külastada endale lähimat autokeskust kõikjal Eestis. Seega, kui suverehvid veel puudu, siis mugav lahendus on ootamas!

Aga miks valida just Rehvid Pluss? Olles rehvide müügiga tegelenud juba aastaid, suudab Rehvid Pluss tänaseks pakkuda lisaks turu parimale valikule ka pikaajalist kogemust ja teadmisi, mida iga autojuht hinnata oskab. Sellega asjad aga ei piirdu. Siin on viis head põhjust, miks valida oma rehvipoeks just Rehvid Pluss!

Turu parim valik

Meie tootevalikus on esindatud pea kõikide tuntud rehvitootjate mudelid, alates premium-brändidest nagu Michelin, Goodyear, Pirelli, Bridgestone ja Vredestein kuni keskklassi tegijateni nagu Toyo ja Landsail.

Pikaajaline kogemus ja koostöö suurimate tootjate ja tarnijatega tähendab, et meie tootevalikus on alati esindatud oma segmendi parimad, olgu nendeks ülima hinna ja kvaliteediga rehvide pakkujad või tippklassi soorituse meistriklass.

Rehvid, rehvivahetus ja hooldus ühest kohast

Rehvid Pluss ei tegele ainult rehvimüügiga, vaid pakub üle Eesti asuvates autokeskustes kõikvõimalikke teenuseid alates rehvivahetusest kuni hoolduse ja kapitaalremondini. Tänu oma kogenud meistritele suudame lahendada ka kõige keerulisemad mured ning hoolitseda sinu auto eest aastaringselt ja igatpidi – rehvidest mootorini.

Säärane kõik-ühes autoteenindus muudab meie klientide elu lihtsamaks, kuna just siit saab korraga soetada rehvid, need alla panna ja ka näiteks auto üldhoolduse ära teha.

Paindlik ja soodne transport ning maksepoliitika

Internetist kaupade tellimisel on inimesed sageli põhjusega skeptilised, kuna paljud kaupmehed ei näe kuigi palju vaeva, et oma klientides nende vastu usaldust tekitada, või püüavad igal võimalusel neilt rohkem raha välja pigistada.

Rehvid Plussis oleme oma toodetes kindlad ja usume, et hea teenindus toob ka head kliendid. Sel põhjusel pakume korraga neljale või enamale rehvide tellijale üle Eesti tasuta transporti, mittesobilikele rehvidele 14-päevast tagastusõigust ning paindlikke makselahendusi igaühele.

Mugav ja lihtne e-pood

Meie e-pood on loodud pakkuma võimalikult head ülevaadet võimalikult lihtsa vaevaga. Enda autole rehve otsides piisab, kui tead oma auto registreerimisnumbrit ning leiame automaatselt Transpordiameti andmete põhjal sinu sõidukile sobivad rehvimõõdud ja kombinatsioonid.

Mõistagi saab igaüks sirvida kogu meie rehvivalikut ka lihtsalt rehvimõõdu või tootja järgi, et näiteks erinevaid rehve omavahel võrrelda.

Ekspertide teadmised igale kliendile

Oleme rehviturul tegutsenud pikalt ja tunneme uhkust oma kogemuse ning teadmiste pagasi üle ega ole oma teadmistega kitsid. Vastame hea meelega kõigile meie klientide küsimustele ja päringutele ning nõustame igat autoomanikku, kes parajasti uusi suve- või talverehve otsib, autole hooldust soovib planeerida või kel lihtsalt oma sõiduki kohta küsimus on tekkinud.

Meie spetsialistid on kättesaadavad nii e-kirja kui telefoni teel ja alati valmis küsimustele vastama.

Sirvi Rehvid Plussi rehvivalikut meie e-poest ja loe ka meie viimaseid uudiseid. Meie spetsialistidega saad mugavalt ühendust võtta ja kasvõi kohe endale rehvivahetuse või autohoolduse aja broneerida siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.