Sisuturundus

5 olulist põhjust, miks eelistada täisteenusrenti! 

Kas tead, miks paljud eraisikud ja ettevõtted on otsustanud autode liisimise asemel hoopis täisteenusrendi kasuks? Mõlemal juhul maksab tarbija sõiduki kasutamise eest, kuid täisteenusrent on läinud teenuse pakkumisel sammukese kaugemale, pakkudes mugavust ja kõik hinnas teenust! Toome alljärgnevalt välja 5 olulist põhjust, miks eelistada täisteenusrenti.

1. Mobire täisteenusrendi sõidukiga seotud kogukulud on madalamad

Mobirel on suured ostumahud ja koostööpartneriteks kõik autoesindused ning tänu sellele on sõidukite ja teenuste hinnad oluliselt soodsamad. Nendest soodustustest saavad osa ka kõik Mobire kliendid, kes kasutavad täisteenusrenti.

2. Autot liisides või välja ostes kaasneb suur hulk lisakohustusi, täisteenusrent hoolitseb aga kõige eest

Auto valik, kindlustused (liiklus- ja kaskokindlustus), kahjukäsitlus, korrapärased hooldused, rehvivahetused jne – kõige sellega tuleb autot liisides või ostes kasutajal ise tegelema hakata. Täisteenusrendi puhul tehakse kliendi eest kõik need toimingud ilma lisakuluta ära.

3. Täisteenusrenti saab ilma sissemakseta

Täisteenusrendi korral pakub Mobire laia sõidukite valikut ka ilma sissemaksuta. Seega ei ole vaja muretseda suurema summa kõrvalepaneku pärast ja saate sõlmida täisteenusrendi lepingu ning hakata kohe autot kasutama.

4. Fikseeritud kuumakse kogu rendiperioodiks

Täisteenusrendi puhul on vastavalt kliendi valitud teenuspaketile sõidukiga seotud kulud ühes ikseeritud kuumakses. Näiteks Mobire ekstrapaketiga ei teki ootamatuid lisakulusid (v.a kütus, klaasipesuvedelik ja AdBlue) kogu rendiperioodi jooksul.

5. Paindlik sõiduki tagastamine ja vahetamine

Kui klient soovib rendiperioodi keskel lepingu ennetähtaegselt lõpetada, sõiduki tagastada või vahetada uuema mudeli vastu, siis Mobire teenus võimaldab seda väga lihtsalt. Liisingu või väljaostu puhul tuleb vahetuse soovi korral tegeleda sõiduki müügiga ise.

Täisteenusrendi näidispakkumised leiad siit!

PS! Praegu on Mobires käimas Škoda sügiskampaania, mille raames populaarsematele Škoda mudelitele super täisteenusrendihinnad. Uue auto saab kätte sissemaksuta! Rendiperiood 60 kuud. Läbisõit aastas 20 000km.

 Kampaania teenuste pakett sisaldab:

  • Sõiduki rendimakset
  • 24h teeninduskeskust
  • Liikluskindlustust
  • Kaskokindlustust
  • Kindlustusjuhtumite käsitlemist
  • Korralisi tehnohoolduseid (vastavalt läbisõidupiirangule)
  • Hoolduste, remontide ja rehvivahetuste korraldamist
  • Talverehve 4 tk (1 jooks)
  • Alexela kü tuse sooduskaarti
  • Arvete administreerimist

Lisainfot kampaania kohta leiad: www.mobire.ee/skoda

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.