Auto Bassadone #Flex – 0% sissemakse, 0% lepingutasu

2024. aastal võitis Eesti aasta auto tiitli Peugeot 408. Eesti Rahva Muuseumis autospordi aastagalal käis auhinda vastu võtmas AutoHalle Peugeot' müügikonsultant Erki-Tõnis Sirak.Foto: Auto Bassadone

Kuidas oleks, kui võiksite saada endale uue auto 

 • ilma sissemakseta,
 • ilma lepingutasuta, fikseeritud kuumaksetega ja tasuta lepingu lõpetamisega,
 • jäikade liisingutingimusteta
 • ning valides elektriauto, saada lisaks võimaluse taotleda 4000 eurot ostutoetust?

Räägime kõigest kohe lähemalt!

Mis on #Flex?

Auto Bassadone #Flex uut tüüpi autoostu finantseerimine, mis on loodud selleks, et muuta sõiduki soetamine lihtsaks, taskukohaseks ning paindlikuks.

#Flex tüüpi liising annab võimaluse soetada auto fikseeritud kuutasu alusel. Lepinguperiood ulatub 12–60 kuuni. Praktilises teostuses sõlmitakse liisingleping tavaliselt 60 kuuks, mida on võimalik lõpetada varem kui 12 kuu möödudes, kuid sellisel juhul lõpeb leping teatamisele järgneva kuu lõpus ning sõiduk tagastatakse Auto Bassadonele.

60 kuu möödudes avaneb teil mitu valikut:

 • sõiduki tagastamine,
 • väljaostmine,
 • jätkamine tavapärase liisinguga. 

Lisaks kuutasule tuleb arvestada igakuiste püsikuludega seoses kindlustusega. Soovitame tungivalt kaaluda Auto Bassadone täiskindlustuspaketti, mis pakub kaitset nii liiklus- kui ka kaskokindlustusega seotud riskide vastu.

Kuidas edasine protsess välja näeb

#Flexil on oluline eelis – kuutasu sisaldab üht komplekti suve- ja talverehve ning esimese hooaja (kuni 6 kuud) rehvide hoiustamist, tagades teie sõiduohutuse ja mugavuse erinevatel aastaaegadel. Rehvivahetus tuleb tasuda eraldi vastavalt teie eelistustele ja vajadustele. 

Lisaks põhivarustusele sisaldab leping ka erinevaid lisavarustusi nagu valuveljed ja matid. Kui soovite muid lisatarvikuid nagu veokonks või eelsoojendus, tuleb need osta juurde eraldi. Pärast lepingu lõppu ei eemaldata ega tagastata väljaspool lepingut olevaid lisatarvikuid. 

Auto Bassadone esindatavate automarkide puhul kehtib tehasegarantii, mis kaitseb võimalike tehniliste probleemide korral. Võtke julgelt ühendust Auto Bassadone esindusega, kui tekib mure või küsimusi garantiiga seoses – meie professionaalne meeskond on alati valmis teid aitama.

Valige välja parim auto

Eesti autoentusiastide ootusrikas aeg kulmineerus 13. jaanuaril 2024, kui anti välja kauaoodatud tiitel – Eesti aasta auto. 

Kolmandat korda järjest, alates tiitli esmakordsest väljaandmisest aastal 2001, võitis selle tiitli Peugeot 408. Eriti rõõmustav on tõdeda, et finalistide hulgas olid esindatud tervelt kolm Auto Bassadone poolt müüdavat automarki – Peugeot, Hyundai ja Honda. 

See näitab, kui mitmekesine ja kvaliteetne on autoturg Eestis ning kui suurt usaldust ja populaarsust naudivad just need margid siinse publiku seas.

Meie #Flex liising pakub teile suurepärast võimalust sõita uue ja modernse sõidukiga ilma suurte esialgsete kulutusteta. Ainult valige Teile sobiv sõiduk, esitage taotlus ja meie müügiosakond aitab teil protsessi edukalt lõpuni viia.

Muuseas – ka kasutatud autod healt brändilt pole sugugi halb mõte. Auto Bassadone puhul on need kõik korraliku kontrolli saanud, nii et ootamatud üllatused jäävad ära. 

Kuidas valida parimat pereautot

Parim auto pole mitte ainult sõiduvahend, vaid ka usaldusväärne kaaslane igal teekonnal. Seda eriti juhul, kui autosse peaksid turvaliselt ja mugavalt mahtuma ka väiksemad pereliikmed. 

Parim pereauto peaks kehastama tasakaalu mugavuse, ohutuse ja ruumikuse vahel.

Märksõnad on

 • suur ja hästi ligipääsetav pagasiruum,
 • mugav ja ruumikas salong hea ligipääsuga nii esi- kui tagaistmetele,
 • kõrgendatud pereauto turvasüsteemid,
 • loodud mugavaks sõiduelamuseks,
 • salongi süsteemid, mis muudavad sõidud mugavaks igal aastaajal,
 • keretüübilt universaal, sedaan või maastur.

Elektriauto puhul on võimalus taotleda ka ostutoetust

Kui teie soov on leida endale parim elektriauto, võtke arvesse sõiduulatust, laadimisvõimalusi ning tehnoloogilisi omadusi, mis vastavad teie vajadustele ja eelistustele. Tutvuge erinevate mudelitega ning valige endale sobivaim, mis pakub parimat kombinatsiooni jõudlusest, mugavusest ja keskkonnasõbralikkusest.

#Flex on hea võimalus elektriautot proovida, kui aga hiljem tekib soov see endale päriseks soetada, tasuks kindlasti uurida, kuidas taotleda elektriauto toetust

Märksõnad:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.