Autocar Autorent – soodne sõiduauto ja väikebussi rent Tallinnas

Väikebusside rent on samuti jälle hoo sisse saanud. Valikus on nii automaat- kui manuaalkäiguga busse.Foto: Autocar

Autocar Autorent pakub klientidele eelkõige sõiduautosid ja väikebusse (kuni 9 istekohta) nii lühirendiks kui ka pikaajaliseks rendiks.

Lühiajalist autorenti saab klient alustada ja lõpetada igal ajal. See tähendab, et töövälisel ajal (öösel) saab klient jätta iseseisvalt sõiduki nende rendiparklasse. Pikaajaline autorent on hea ja kiire alternatiiv sõiduki liisingule.

Koostöös kindlustusfirmadega pakub Autocar Autorent asendusauto teenust. Tihti palub kindlustusfirma inimesel, kes on sattunud oma autoga õnnetusse, ise sobiv asendusauto leida ja kindlustusfirma kompenseerib vastavalt kaskolepingule.

Väikebusside rent on samuti jälle hoo sisse saanud. Valikus on nii automaat- kui manuaalkäiguga busse. Enne pika reisi planeerimist tulevad kliendid tihti rendikontorisse, Keevise 4a, ja tutvuvad erinevate sõidukitega.

Renti saab alustada kolmel viisil: telefoni teel broneerides +372 53869827, kodulehelt või rendikontorisse kohale minnes.

Aastatega on kliendid muutunud järjest mugavamaks ja nõudlikumaks. Eelistatakse automaatkäiguga sõidukeid. Praktilistel põhjustel on mõnevõrra populaarsemad väiksemad linnamaasturid. Põhjus on selles, et need sõidukid on veidi kõrgemad ja manööverdamisel on siis parem ülevaade. Naisterahvastel on kõrgemasse sõidukisse sisenemine mugavam.

Boonusena on pakub Autocar Autorent soodsa hinnaga lisavarustust. Näiteks lasteistmed, mis mitmel pool Euroopas võivad maksta pool autorendihinnast, on nende juures püsikliendile hinna sees.

Autocar Autorent tegutseb rendikontoriga Tallinnas, Keevise tn 4a, mis on Tallinna lennujaama vahetus läheduses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.