Bürstner ja Carado – ratastel kodud nõudlikule automatkajale

Kuidas valida matkaautot?Foto: Kindle OÜ

Matkaauto.ee esindab Eestis ainsana eksklusiivseid matkaauto brände Bürstner ja Carado. Need ratastel kodud vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele. Kuid mis need siis eriliseks teeb? 

Bürstner vs Carado 

Ehkki Bürstner ja Carado kuuluvad ühte tootmiskontserni, on need mõeldud erinevatele segmentidele. 

Bürstner on premium-klassi matkaauto, mis sobib neile, kes hindavad eriti kvaliteetseid materjale ja luksust. Selles matkaautos on rohkem elektroonikat ja LED-valgustust ning peenemad viimistlusdetailid. Bürstneri matkaauto interjööri võib võrrelda mõne luksuslikuma hotellitoaga. 

Carado on entry-level-klassi matkaauto, mille kasuks räägivad vastupidavus ja töökindlus. Kasutatud on lihtsaid lahendusi, kuid seejuures pole mugavuses järeleandmisi tehtud. Ideaalne matkaauto neile, kes soovivad pisut taskukohasemat hinda, kuid seda kõike ilma kompromissita stiilis ja mugavuses. 

Kindle OÜ-st lähemalt 

  • Kindle OÜ on ettevõte, millele kuulub Rakveres asuv Škoda sõidukite esindus. Novembris avatakse sarnane Škoda esindus ka Paides. 
  • Matkaautode rendi ja müügiga alustati 2008. aastal. Esialgu 1-2 autoga ja ajapikku kasvas rendipark suuremaks – tänaseks on selles 20 autot. 
  • 2012. aastal, kui müügimaht oli piisav, sai Kindle OÜ esimese tehase esinduse lepingu Bürstner Gmbh-ga. Kuna Bürstner kuulub suurde matkaautode tootjaid ühendavasse ettevõttesse Erwin Hymer Grupp, saadi järgmisel aastal ka brändi Carado müügiõigus. 
  • Kõik ühes kohas. Rakveres asub lisaks Škoda sõidukite esindusele ka matkaautode Bürstner ja Carado müügiesindus. Teeninduskeskuses pakutakse ühe katuse all teenindust, remonti ja lisavarustuse paigaldust kõikidele meie esindatavatele brändidele.

Allikas: Kindle OÜ 

Kuidas valida? 

Enne matkaauto ostmist soovitame keskenduda kolmele nüansile. 

  • Töökindlus. Piisava tehnilise toe ja varuosade saadavuse olemasolu.
  • Kasutusmugavus. Auto peab olema valitud omaniku kasutusvajadusi arvestades.
  • Järelturu väärtus. Milline on ostetava matkaauto väärtust kahe, viie või kümne aasta pärast? Kindle OÜ pakutavad autod on töökindlad ning tõestanud oma väärtust. Need hoiavad ka aastate pärast väga hästi oma järelturu väärtust.

Bürstneri ja Carado kasuks räägivad usaldusväärsus, kõrge kvaliteet ja järelturu väärtus. Lisaks on neil hea tehniline tugi ja varuosade kättesaadavus. 

Saab ka rentida

Rakvere Škoda esindusest saab matkaautosid nii osta kui rentida. Rendipargist leiad meelepärase sõiduki igaüks. Minimaalne rendiperiood on kõrghooajal viis ja talvisel ajal kolm päeva. 

Hiljuti valminud matkaautode hall võimaldab klientidel matkaautodega lähemalt tutvuda. Kohapeal on ka mitmesugust lisavarustust, alates toolidest kuni nõudeni. 

Leia oma unistuste matkaauto siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.