CFORCE 1000 – CFMOTO mudeliseeria võimsaim ATV

Foto: Oskar Kivilaan

CFORCE 1000 peamised märksõnad on Boschi võimas 75-hobujõuline sissepritsega V-2-bensiinimootor, CV-Techi variaator ja reguleeritavad gaasiamortisaatorid. Märkimata ei saa jätta ka elektriliselt juhitavat kahe- või neljarattaveo lukustussüsteemi. Rikkaliku baasvarustuse kõrval on mudelil CFORCE 1000 suur kliirens ja pikk teljevahe, mis tagab suurepärase sõidukogemuse nii maastikul kui maanteel.

CFORCE 1000 ATV on võimas liikluskõlbulik tööloom koju või metsa, aga ka suurepärane matkasõiduk perele. 

Varustus

Mudel CFORCE 1000 on saadaval nii T3b kui L7e tüübikinnitusega. Mõlemal juhul on tegemist väga võimeka, liiklusesse lubatava töö- ja matkasõidukiga. 

Põhivarustus:

  • stabiilsuse ka kiiremal sõidul ja juhtimise kerguse tagab elektrooniline roolivõimendi (EPS); 
  • 14-tollised kergmetallveljed;
  • 27-tollised sügava mustriga madalsurverehvid;
  • reguleeritavad gaasiamortisaatorid võimaldavad sõiduki sõiduomadusi reguleerida vastavalt sõiduki kasutaja eelistustele ja sõiduki koormatusele;
  • kaprontrossiga tõmbevintsi tõmbejõud on ligi 1600 kg;
  • haagise tulede pistik ning kiiresti teisaldatav haakekonks;
  • teed näitavad LED-esi- ja -tagatuled
  • juhtraual asuvad uuetüübilised ja väga mugavalt kasutatavad, taustvalgustusega lülitiplokid, mida on ka pimedal ajal lihtne kasutada;
  • ülisuur 26-liitrine bensiinipaak annab võimaluse läbida tankimata pikemat vahemaad (kõvakattega maanteel tankimata kuni 250 km).

CFMOTO sõidukitele omasele väljapeetud  ja detailirohkele disainile vaatamata jääb sõiduki kuivmass pisut alla 400 kg.

Elektriliselt juhitav veoskeem 4 × 2 / 4 × 4 ning lukustatav esisild võimaldavad sõidukit kasutada ka üsna ekstreemsetes teeoludes. L7e versioon on saadaval E-toni tüüpi automaatselt lukustuva tagadiferentsiaaliga, mis vähendab sõiduki pöörderaadiust ja rakendab vajadusel mõlema tagaratta veo, kui sõiduk liigub kiiremini kui 25 km/h. CFORCE 1000 haagise täismassiks lubatakse väljaspool maanteed kuni 1200 kg, millest piisab, et sellega tõsist tööd teha.

Sõiduki esi- ja tagaosas on suured pakiraamid, millel on CF-Connecti süsteemiga ühilduvad kiirkinnitusavad. 

Võimaliku lisavarustuse hulka kuuluvad käte soojendus, tuuleklaas, mudelipõhised pakiraamikohvrid, kaitserauad ja põhjakaitsmed. Võimalik on lisada isegi mudelipõhine tuuleklaasisoojendusega kabiin ja roomikud. 

CFORCE 1000 hind algab 10 490 eurost ja kampaaniaperioodi lõpuni saab sõiduki ostuga kaasa tasuta 1500 mm universaalkinnitusega lumesaha.

Vaata täpsemalt https://cfmoto.ee.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.