Depilatsioonimeister meestele: suru hirm maha ja leia julgus tulla depilatsiooni

Depilatsioonimeister Olga Leinštrep julgustab kõiki mehi minema depilatsiooni, sest see ei aita mitte ainult parandada välimust, vaid on oluline ka hügieeni seisukohalt.Fotod: erakogu

Paljud mehed arvavad, et depilatsioon on mõeldud vaid sportlastele või muudab nad kuidagi vähem mehelikuks. Selline suhtumine on aga muutumas ja tänapäeval kannavad mehed oma naha eest sama palju hoolt kui naised. 

Kvalifitseeritud depilatsioonimeister Olga Leinštrep julgustab kõiki mehi tulema depilatsiooni Eesti esimesse ainult meestele mõeldud depilatsioonisalongi. “Depilatsioon ei ole enam ammu meeste seas tabu ja paljudele meestele pole depileerimine midagi uut,” ütleb Olga, kelle juures on mehed käinud depileerimas ja trimmimas aastaid. Ta lisab, et kliendid on tagasisides hinnanud salongi puhtust ja privaatustust. Kuigi jah, paljud Eesti mehed pole depilatsiooni veel omaks võtnud ja suhtuvad sellesse pisikese eelarvamusega. 

Miks peaks mees käima depilatsioonis?

Depilatsioon ei ole mõeldud ainult sportlastele ega piirdu pelgalt suveperioodiga. Mehed, kes kannavad hoolt oma välimuse eest, valivad depilatsiooni aasta ringi, et vabaneda häirivatest karvadest seljal, rinnal, intiimpiirkonnas ning mujal. Depilatsioon ei aita mitte ainult parandada välimust, vaid on ka oluline hügieeni seisukohalt. Erinevalt raseerimisest ei põhjusta depilatsioon karvade sissekasvamist või naha põletikulisust, vaid jätab naha pehmeks ja siledaks pikemaks ajaks.

Üks levinumaid depilatsiooniteenuseid meeste seas on manzilian waxing ehk meeste Brasiilia depilatsioon, mis hõlmab kogu intiimpiirkonna karvade eemaldamist. Kuigi paljudele võib see tunduda esialgu hirmutav või valus protseduur, kinnitab Olga, et esmakordne kogemus on tavaliselt kõige intensiivsem ning igal järgneval korral muutub protseduur valutumaks ja lihtsamaks. Oluline on suhtuda protseduuri rahulikult ja avatud meelega, et minimeerida võimalikku ebamugavust.

Depilatsiooni regulaarsel kasutamisel muutub nahk aja jooksul üha siledamaks ja karvakasv aeglasemaks ning õhemaks. Selle asemel, et võidelda pidevalt raseerimisest põhjustatud ärrituse ja ebameeldivate sissekasvanud karvadega, on depilatsioon mugavam ja esteetiliselt kaunima lõpptulemusega. 

Esimene samm enne protseduuri on maha suruda kartused ja leida endas julgus! Oluline on meeles pidada, et enne depilatsiooni tulekut peaks järgima mõningaid ettevalmistavaid samme. Kaks nädalat enne depilatsiooni ei tohi raseerida ega trimmida, lisaks tuleb kinni pidada hügieenist. Nii lihtne see ongi! Sõltuvalt individuaalsest karvakasvust on soovitatav külastada salongi nelja nädala tagant. Regulaarsel depilatsioonil on kumulatiivne efekt: protseduur muutub iga korraga vähem valulikuks ja tulemused püsivad kauem.

Trimmimine

Neile meestele, kes pole kindlad, kas nad soovivad vabaneda kõigist karvadest, või kel on alguses hirm depileerimise ees, pakub salong ka trimmimise teenust. Trimmimine on protseduur, mille käigus lõigatakse karv masina abil lühemaks – protseduur jätab hoolitsetud ja puhta viimistluse mulje, vaatamata sellele, et karvu ei eemaldata. Klient saab ise valida, kui pikaks oma kehakarvu soovib jätta, ning need trimmerdatakse nagu vaja. Tihti valivad kliendid ka erinevaid kombineeritud pakette, kus osa kehapiirkondi trimmerdatakse ning osa depileeritakse. 

Olga julgustab kõiki mehi avastama depilatsiooni eeliseid. See on investeering iseendasse, mis tagab pikaajalise heaolu ja enesekindluse. Ärge laske hirmul või eelarvamustel end tagasi hoida!

Broneeri aeg kodulehel või võta ühendust, helistades +372 5693 8965 või kirjutades info@depilatsioonmeestele.ee.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.