DrivePlot – Eesti uues automüügiportaalis ei maksa kuulutamine midagi! 

Miks valida uus auto just DrivePlotist?Foto: Shutterstock

DrivePlot on uus eestlaste loodud automüügiportaal, mida iseloomustab lihtsus ja mugavus. Kuid mille poolest see teistest eristub? 

Kuuluta tasuta 

Kui soovid autot müüa, on kasulik teada, et DrivePlotis ei maksa see mitte midagi ja lisaks on kuulutamine mugav ja kiire. Lihtsalt tee konto või logi läbi Google’i/Facebooki sisse ja juba varsti leiab sinu neljarattaline uue omaniku. 

DrivePloti autovalik on seinast seina, alates igapäevasõidukitest kuni premium-klassini välja – kõigile midagi. Uut neljarattalist saad otsida erinevate parameetrite järgi. Sina valid, mis värvi, mitu kilovatti ja millise lisavarustusega!

Ei midagi üleliigset 

Küllap oled märganud, et autokuulutustes on sageli palju “üleliigset”. On väike tõenäosus, et valid oma uut neljarattalist laiuse või tühimassi järgi. DrivePlotis on kõike täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Kuulutustes on vaid kõige olulisem, nagu VIN-kood, värv, lisavarustus, odomeetri näit jms.

Hea teada! Kui soovid sõiduki kohta rohkem infot, siis tee transpordiametis sõiduki taustakontroll.

Kindlustunne ostjale 

Pole saladus, et auto väärtus kahaneb ajaga. Kuid kuidas tagada, et tulevikus saaks auto võimalikult hea hinnaga maha müüa? 

Juba varsti lisandub DrivePlot platvormile likviidsusskoor (maanteeameti statistika alusel), mis näitab, kui haruldase autoga on tegemist ja kui palju selle väärtus ajas langeb. Niisiis saab ostja sõiduki valimisel lähtuda ka sellest, kas autot on lihtne tulevikus müüa või on pigem tegemist turul haruldase autoga. 

Tulemas on palju uut 

DrivePlot täieneb pidevalt ning sellele lisandub lähiajal mitmeid funktsioone ja lisateenuseid. Juba varsti saab võrrelda automarke ja erinevaid näitajaid, nagu kütusekulu ja kiirendust. Lisaks on võimalik tellida sõidukile põhjalikku taustakontrolli. 

DrivePloti kohta uuri lähemalt siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.