Eesti turule tuli uus äpp, mis teeb auto rentimise eriti mugavaks!

MyAvis Baltics äpis saad autot rentida poolest tunnist kuni viie aastani.Foto: Avis

Maailm liigub üha enam omamiselt kasutamise suunas. Kuid üks peamine põhjus, miks isiklikku autot lühirendiauto vastu ei vahetata, on hirm, et äkki pole vaba autot, kui on tarvis näiteks ärikohtumisele jõuda. MyAvis Baltics on värskelt lannsseeritud äpp, mis pakub sellele murele lahendust! 

“Autot saab kasutada just siis, kui selleks vajadus on, ja just sel perioodil, mil tarvis,” viitab Avis Now projektijuht Merilyn Isok sellele, et äpis olevad renditeenused võimaldavad autot kasutada alates poolest tunnist kuni viie aastani.

Rendi auto poolest tunnist kuni viie aastani 

MyAvis Balticsi eesmärk on muuta auto rentimine võimalikult lihtsaks. See koondab endas kõiki Avise teenuseid, alates lühirendist kuni täisteenusliisinguni. Lisaks saab seal mugavalt hallata broneeringuid, arveid ja kõike muud rendiga seonduvat. 

Läbi äpi saad autot rentida poolest tunnist kuni viie aastani. Lühiajaliseks rendiks sobib hästi Avis Now teenus. “Tegemist on asukohapõhise renditeenusega, mis võimaldab reaalajas kaardilt vaadata, kas sinu lähedal on vabu autosid. Soovi korral saad ka auto kindlaks päevaks ja kindlaks ajaks ette broneerida,” täpsustab Isok ja lisab, et võimalus on teha ka mitu broneeringut, piiranguid selles osas ei ole. 

Avis Now peamine fookus on äriklientidel ja autoteenindustel. Autode rendipunktid asuvad praegu Paide ja Viljandi Amservis ja juba varsti ka Tartu Inchcape Motors’is. Lisaks leiab rendisõidukeid Tallinnas Avala ja Tammsaare ärikeskuste juurest.

Kui soovid autot rentida aga kuuks või pikemaks perioodiks, on hea valik Avis Flex või täisteenusliising

Hea teada! Selleks, et garanteerida piisav arv vabu autosid, tuleb Avis Now rendiauto viia tagasi samasse rendipunkti, kust see võeti. See tagab, et kõik autod ei koondu ühte linna/rendipunkti. 

Just nagu isiklik auto  

Isoki sõnul asendab MyAvis Baltics täielikult isiklikku sõiduautot. Seejuures jääb aga ära üleliigne “peavalu”, mis seondub auto ülalpidamisega, alates hooldustest kuni pesudeni välja. 

“Kõik meie autod on regulaarselt hooldatud, puhtad ja maksimaalselt viie aasta vanused,” räägib Isok rendiautodest lähemalt. “Klient saab valida sobiva teenuse, et kasutada autot just sellel ajal, kui tal seda vaja läheb – täpselt nagu isiklikku autot.”

Avise renditeenused

  • Avis Now. Sobib, kui soovid autot kasutada 30 minutist kuni 30 päevani. 
  • Avis Flex. Hea valik, kui soovid autot kasutada vähemalt üks kuu. Rendiperiood 1–24 kuud. 
  • Täisteenusliising. Täisteenusliising katab kõik sõidukite haldamise vajadused – hooldus, kindlustus ja haldus ühest kohast. Keskendu oma äri kasvule, meie hoolitseme ülejäänu eest!
  • Avis Campers. Matkaauto rent, mis annab vabaduse võtta ette pikem reis kodumaal või väljaspool. 

Allikas: Avis 

Avis Business – mis ja milleks? 

Võib tekkida küsimus, et kui kasutan täisteenusliisingut, kuid mõnel päeval soovin sõita ka Avis Now autoga, siis kas nende eest tuleb mitu arvet? Ei! 

Selleks, et arveldamine sujuks sinu jaoks võimalikult muretult, saad koondada kõik arved ühte kohta. Ettevõttele luuakse Avis Business konto ja seejärel saab ühe lepinguga kasutada kõiki Avise teenuseid ning maksta hiljem esitatud koondarve alusel; lühi- ja pikaajaline autorent, matkaauto rent, täisteenusliising ja Avis Now. Ehk autot saab rentida poolest tunnist kuni viie aastani!

Lisaks saab Avis Businessi peakasutaja enda alla kutsuda ka teisi samas ettevõttes töötavaid inimesi. Kõikide kolleegide kasutatud teenuste arved koondatakse aga mugavalt ühele arvele.

Uuri Avise teenuste kohta lähemalt siit

MyAvis Baltics – kõik autorendiga seonduv mugavalt ühes kohas.Foto: Avis

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.