Sisuturundus

Info-Auto uus teenus – tasuta videoklipp sinu Fordi tehnilisest seisukorrast

Fordi ametlik esindus Info-Auto alustas uudse teenusega, kus kõikidele Fordi hooldusesse toodud sõiduautodele ja tarbesõidukitele saab lasta teha lühikese videoülevaate ning kokkuvõtte tehnilisest seisukorrast.

Teenus on täiesti tasuta ning enne hooldustöid küsitakse kliendilt luba tema auto filmimiseks.

Miks selline teenus vajalik on?

Ohutuse huvides ei ole klientidel enamjaolt võimalik sõidukite hooldusalasse minna. Samuti on hooldustööde puhul raske öelda täpset aega, millal on just see konkreetne auto tõstukil ning mehaanikul ka aega kliendile seda näidata.

Samas on sõiduvahendi tehniline seisukord paljude jaoks väga oluline, eriti just nendes kohtades, kuhu ise ligi ei pääse. Eriti hea on olukorraga tutvuda koos spetsialistiga, kes probleemsemad kohad kätte näitab ja oskab kõiki olulisi sõlmi vaadata.

Tänu video- ja pilvetehnoloogia kiirele arengule ongi selline ülevaatus nüüd võimalik. Lisaks suurendab videoklipp usaldust kliendi ja esinduse vahel, sest vead on videol selgemini näha ning kliendil ei teki kahtlusi remonttööde vajalikkuses.

Mida video näitab?

Info-Auto teeninduskeskuse juhataja Jaanus Kivisaare sõnul vaadatakse videos üle kogu põhjaalune ning kontrollitakse võimalikke mehaanilisi vigastusi ning vedelike lekkeid. Samuti käiakse üle veermiku- ja silladetailid, pidurid ja ka rehvid.

“Õlilekked on paremini näha just altpoolt ja sealt on lekke allikas lihtsamini eristatav. Samuti erinevate kummikatete tervislik seisukord ja võimalikud roostemured.”

Vajadusel võib videoklipi teha ka sõiduki muudest kohtadest, kui omanikul on mingi konkreetne probleem või murekoht ja soovib sellele meistri hinnangut. Muul juhul tehakse videoülevaatus sõiduki all asuvatest detailidest.

Kuidas seda videot näha saab?

Video salvestamiseks ja edastamiseks kasutatakse CitNOW nimelist teenust ning videolink saadetakse omaniku nutiseadmesse või e-mailile, kus see on siis koos kommentaaridega vaadatav. Video on kättesaadav ühe aasta jooksul, mis on näiteks suureks abiks, kui soovitakse autot müüa ja võimalikule ostjale sõiduki seiskorda näidata.

Peale ühte aastat läheb video CitNOW arhiivi, aga niisama vaatamiseks see enam ei ole, vaid esindusele kättesaadav ainult konkreetse vajaduse või probleemi korral.

Video kohta saab esitada küsimusi ja tellida hinnakalkulatsiooni

Soovi korral saab sama süsteemi kaudu tehnikule või meistrile täpsustavaid küsimusi esitada ning kohe tellida ka rahalise kalkulatsiooni puuduste kõrvaldamiseks.

Teenust pakutakse kõikidele Fordi sõiduautodele ja tarbesõidukitele, mis Info-Auto esindustesse hooldusesse tulevad, olenemata vanusest või sellest, kust sõiduk on soetatud.

Otseselt ei ole teenus piiritletud ka ainult Fordi sõidukitega, aga arvestama peab, et video kasutab Fordi brändingut ja logosid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.