INZMO liikluskindlustuse hinnagarantii: kui leiad kellegi teise juurest odavamalt, maksame vahe kinni

INZMOl on Geeniuse lugejatele hea sooduspakkumine: igaüks saab 10 eurot endale meelepärase kindlustuse tegemiseks. Loe lähemalt siit.

Kas oled mõelnud kunagi, kuidas kindlustusäri töötab, kes on kes ning kust ja kuidas tekivad näiteks liikluskindlustuse puhul hinnad?

Suures pildis on nii, et on kindlustusseltsid ja kindlustusmaaklerid. Seltsid on need, kes reaalselt kindlustavad, maaklerid on aga selle teenuse vahendajad. Näiteks lähed mõne sellise maaklerteenuse veebilehele, trükid oma auto numbri sisse ja näed, millist hinda erinevad liiklusseltsid sinu auto liikluskindlustuse eest saada tahavad.

INZMO on ka üks selline maaklerteenus ehk et me ise kindlustust ei paku, vaid kogume kokku ja vahendame kindlustusseltside pakkumisi.

Miks see jutt oluline on?

Miks sa üldse mujalt ostad?

Sest see tähendab, et kliendi jaoks pole suurt vahet, millise teenuse kaudu omale liikluskindlustust valida. Kuna kindlustuse hinnad tulevad otse kindlustusseltside käest, siis on kõigis teenustes ühesugused. Sama seltsi pakkumine on täpselt sama sõltumata sellest, millise veebiteenuse kaudu sa seda ostad.

Ja kui hinna poolest pole vahet, millise teenuse kaudu oma autole näiteks liikluskindlustust osta, siis miks mitte osta seda INZMOst, kus me pakume sulle lisaks liikluskindlustusele sama hinna eest nii palju rohkem, kui teised vahendajad? Kulutad sama raha, aga saad palju parema teenuse.

Meie äpiga on sul kindlustusasjad oma telefonis oma äpis kogu aeg sinuga kaasas. Kui juhtub õnnetus ja sul ongi vaja kiiresti näiteks poliis üles leida või saada käitumisjuhiseid, siis on vaja vaid äpp avada ja kogu info on sul sekundiga olemas.

INZMO on ainus

Mitte ükski teine kindlustusvahendaja sellist asja Eestis ei paku. Nad saadavad sulle e-kirjaga poliisi ja kui õnnetus juhtub, pead seda hakkama kusagilt oma kirjade arhiivist välja kaevama. Aga maksad neile ikka täpselt sama palju, kui INZMO kaudu kindlustades maksaksid. Milleks?

Selleks, et sul oleks lihtsam INZMOt proovida, pakume nüüd välja hinnagarantii. Me anname parima hinna garantii võrreldes teiste kindlustusmaaklerite kaudu saadud pakkumistega. Kui leiad mõne teise maakleri juures liikluskindlustusele soodsama pakkumise, siis kirjuta meile info.ee@inzmo.com ja me hüvitame sulle vahe.

Hinnagarantii toimib ainult koos AUTOGEENIUS promokoodiga ning juhul, kui kindlustus on ostetud meie äpi kaudu. Lisaks soovitame enne ostu meile kirjutada, et me saaksime hinnas vastu tulla juba enne, kui sa suurema summa ära maksad.

Meil on tutvumispakkumine kõigile Geeniuse lugejatele, millega nad saavad INZMO-lt 10 eurot krediiti ükskõik millal kasutamiseks. Tõmba praegu äpp, registreeri end ära, sisesta promokood AUTOGEENIUS ja su arvel ongi 10 eurot, mida saad kasutada järgmisel korral, kui hakkad kindlustust tegema, kusjuures see ei pea olema liikluskindlustus, vaid võib olla ka näiteks mobiiltelefonikindlustus või reisikindlustus.

Ainus meiepoolne tingimus on, et lepingu väärtusest kuni 25% võib olla krediit ehk kui teed näiteks liikluskindlustuse pooleks aastaks, peaks see enamikel juhtudel ka nii olema.

Esimesed 200 registreerijat saavad soodustuse

Meie pakkumine kehtib praegu esimesele 200 inimesele, kes äpiga tutvust teevad, nii et tasub kiirustada. Pole ju ühtegi head põhjus, miks mitte teha praegu INZMO kontot, vaadata veidi äpis ringi ja võtta oma 10 eurot krediiti? Me ei kohusta sind millekski, lihtsalt kutsume sind meie arvates kaasaegse ja hea kindlustusäpiga tutvuma ja saad selle eest veel krediiti ka.

Krediidi saamiseks pole vaja teha muud, kui tõmmata telefoni INZMO äpp (Android siiniOS siin), end ära registreerida, valida peamenüüst “Minu konto”, sealt “Maksevahendid” ja edasi “Sisesta promokood”. Koodi lahtrisse kirjutad AUTOGEENIUS ja me kanname kohe 10 eurot krediiti su INZMO kontole.

Pane ainult tähele, et kui oled enne juba kasutanud mõnd meie teist promokoodi, näiteks telefonikindlustuse oma, siis seda enam kasutada ei saa.