Sisuturundus

Jeep® Compass ja Jeep® Compass laetav hübriid on loodud ökonoomsust armastavale linnainimesele

Jeep®on olnud pikka aega armastatuim automark nii linnas kui maastikul mugavust ja turvalisust hindavate sõidukijuhtide seas. Teadlike autojuhtide valikukriteeriumite hulka on lisandunud ka keskkonnasäästlikkus. Uued Jeep® Compass mudelid pakuvad oma klientidele ohutuid ning mugavaid sõite, olles ühtlasi ökonoomsemad, kui kunagi varem.

Jeep® Compass on stiilne ja kompaktne linnamaastur

Uus Jeep® Compasson kompaktne linnamaastur, mille veojõud on võrdväärne oma klassist suuremate maasturitega. 5-istmelise mugava interjööri ning avara pakiruumiga sõiduk sobib hästi peredele või aktiivset elustiili harrastavatele inimestele. Uue mudeli sisu paistab silma tipptehnoloogia poolest, mis tagab parima ühenduvuse nutiseadmetega ning meeldiva sõidukogemuse. Veojõu kontrollsüsteem Selec-Terrain® aitab auto juhtimist kohandada erinevatel teekatetel – nii lumel, liival, mudas või kivisel pinnasel.

Jeep® on mõeldud kõigile, kes soovivad mugavaid, turvalisi ning seiklusrohkeid sõite. Seetõttu on uued mudelid varustatud tagurdamiskaamerate ning erinevate sensoritega, mis tagavad ohutu liiklemise nii parklas kui ka maanteel. Sõiduraja jälgimise ning kokkupõrke ennetuse süsteemid annavad juhile märku ohtlikest sõidusuuna muutustest või lähenemisest eesliikuvatele sõidukitele. Lisaks märguandele toovad ohutussüsteemid auto turvaliselt tagasi sõidureale või sobiva kiiruse juurde.

Uutel Jeep® Compassmudelitel on valikus 130 hobujõuline ja 150 hobujõuline 1.3 turbo-bensiinimootor, mis tagab kütusesäästlikkuse, väiksema COemissiooni ning laitmatud sõiduomadused nii linnas kui ka maastikul.

Jeep® Compass hübriid on veelgi ökonoomsem

Uus Jeep® Compass 4xe pistikhübriid vastab ka kõige nõudlikuma autojuhti vajadustele, olles ühtlasi nii moodne linna- ning maastikuauto, aga ka keskkonnasõbralik hübriidauto, mis täiselektrilises režiimis viib väljalaske heitmed nullini. Hübriidautot on võimalik laadida, ühendades selle koduse laadimisjaama pistikupessa. Laetud aku korral on ainult elektrimootori toimel võimalik linnatingimustes läbida kuni 50 km, mis on täiesti piisav igapäevasteks sõitudeks näiteks tööle ja koju. Tänu täiselektrilise režiimi olemasolule on igapäevased linnasõidud nüüdsest ka keskkonnasõbralikumad ning mürarikka bensiinimootori seiskumise tõttu ka vaiksemad.

Jeep® Compass pistikhübriid kannab “4xe“ sümbolit, mis tähendab, et auto on nelikveoline ning varustatud hübriidsüsteemiga, tagades laitmatu off-road võimekuse ning väiksema ökoloogilise jalajälje. Hübriidsüsteem koosneb elektri- ning bensiinimootorist, mille võimsus on 190 hobujõudu Limited mudeli puhul ning 240 hobujõudu Trailhawk ja S mudelite puhul. Compass 4xe tippkiirus elektrilisel režiimil on kuni 130 km/h ning hübriid režiimil isegi kuni 200 km/h.

Jeep® Compass hübriidil on nelikveolisus ning Selec-Terrain® veojõu kontrollsüsteem valikus nii Limited, Trailhawk kui ka S mudelite puhul, tänu millele on vastavalt teekattele võimalik valida kuni viie erineva sõidurežiimi vahel.

Kuna ohutus on Jeep’i üks suurimaid prioriteete, on 4xe standardmudel varustatud sõidurajalt lahkumise ja laupkokkupõrke hoiatussüsteemiga ning elektrilise stabiilsuskontrolliga. Kõikide mudelite puhul kuulub standardvarustusse ka dünaamiliste suunajoontega tagurdamiskaamera, eesmised ja tagumised parkimisandurid ning parkimisassistent. Jeep Compass S hübriid mudelil on põhivarustuses lisaks ka pimenurgaandur ning pikivahet hoidev püsikiirusehoidja. 

Moodne linnamaastur on varustatud ka 8,4 tollise puutetundliku ekraaniga ning My Assistant funktsiooniga, mis saadab õnnetuse korral päästjatele automaatse teavituse, kutsub vajadusel puksiirabi ning võimaldab jooksvalt auto parameetreid kontrollida. Ühtlasi on My Assistant funktsiooni võimalik ühendada oma nutitelefoniga, mistõttu on autot võimalik kaugjuhtimise teel avada või lukustada, kontrollida kliima- ja navigatsioonisüsteemi või hoopis leida auto üles rahvarohkest parklast.

Uute Jeep sõidukite edasimüüjad Eestis:

  • UNITED MOTORS Peetri (Reti tee 4, 75312 Peetri)
  • UNITED MOTORS Kohtla-Järve ( Järveküla tee 22, 30328 Kohtla-Järve)
  • Carring AS (Ilmatsalu põik 1, 51014 Tartu)
  • Eurostauto (Roheline 72, Pärnu)
Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.