Juba 10 aastat Eesti turul tegutsenud Mogo muudab autolaenu saamise paindlikumaks ja kiiremaks

Kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid, suudab Mogo tagada asjatundliku ja tõhusa laenuotsuste tegemise protsessi, mis omakorda aitab klientidel saada vajaliku rahastuse kätte võimalikult kiiresti.Foto: Shutterstock

Tänavu tähistab autolaene pakkuv Mogo 10. aastapäeva Eesti turul. Heidame sel puhul pilgu ettevõtte teekonnale, alustades esimesest laenust, mis väljastati 2013. aasta septembris, ning lõpetades hiljutiste edusammude ja tulevikuvisioonidega.

Edu algus Eestis

Mogo on Lätis asutatud Eleving Groupi tütarettevõte, mis alustas Eestis tegevust 2013. aasta septembris. Esimese autolaenu väljastamine oli samm suurema eesmärgi poole – aidata klientidel rahastada oma unistuste sõiduki ostu paindlike ja läbipaistvate tingimustega. Alates sellest ajast on Mogo pidevalt kasvanud ja laienenud, pakkudes klientidele mitmekülgseid finantslahendusi.

Kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid, suudab Mogo tagada asjatundliku ja tõhusa laenuotsuste tegemise protsessi, mis omakorda aitab klientidel saada vajaliku rahastuse kätte võimalikult kiiresti.

Turuletulek uue brändiga: Primero

Möödunud aasta mais tuli ettevõte turule uue brändiga, mis sai nimeks Primero.

Primero on keskendunud klientidele paindlikuma ja personaalsema finantsteenuse osutamisele ning selle tulemusena on võimalik pakkuda teenuseid laiemale turuosale.

Rahvusvaheline edu

Mogo emaettevõte Eleving Group asutati Lätis ja on praeguseks laienenud 12 riiki üle kogu maailma, sealhulgas Baltimaadesse, Kesk- ja Ida-Euroopasse, Aafrikasse, Kaukaasiasse ja Kesk-Aasiasse. 

Eleving Group on keskendunud finantstehnoloogia ja -teenuste arendamisele eesmärgiga muuta laenamine ja investeerimine lihtsamaks ning kättesaadavamaks.

Eleving Group on alates asutamisest kasvanud märkimisväärselt, olles nüüdseks tööandja juba rohkem kui 2600 inimesele ning väljastanud üle 1,2 miljardi euro väärtuses laene. Laienemine erinevatele turgudele kinnitab ettevõtte pühendumust ja ambitsioone rahvusvahelises finantssektoris. Tunnustust on saavutatud ka laiemalt ja kahel aastal järjest on Financial Times nimetanud Eleving Groupi üheks kiiremini kasvavaks Euroopa ettevõtteks.

Lisaks on Eleving Group aktiivselt osalenud Balti kapitaliturgudel, kus on seni emiteeritud 205 miljoni euro väärtuses võlakirju. Suur osa investoritest on pärit Eestist, mistõttu on Eesti Eleving Groupi jaoks oluline nii äriperspektiivist kui ka strateegiliste investeeringute poolest.

Finantsteadlikkuse arendamine

Mogo on viimastel aastatel pööranud erilist tähelepanu finantsteadlikkuse arendamisele. Selle eesmärgi saavutamiseks lõi Eleving Group veebilehe Eleving Smart, kus klientidel on võimalik hinnata oma finantsseisu ning saada kasulikke näpunäiteid rahaasjade korraldamiseks. 

Eleving Groupi finantsteadlikkuse algatused keskenduvad klientide teadmiste ja oskuste arendamisele, et nad saaksid oma rahalisi otsuseid paremini hallata ning teha teadlikumaid valikuid. 

Vaata lisaks www.mogo.ee.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Vajadusel tutvu teenuse tingimustega ning küsimuste korral konsulteeri asjatundjaga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.