Sisuturundus

Kasutatud auto ostmine: kuidas olla kindel, et saad endale korralikult hooldatud sõiduki?

Fotod: Veho AS.

Kõik meist ei saa endale lubada äsja tehasest välja veerenud tuttuut autot. Kuna laenu või liisingu võtmisest üritab samuti suur osa inimestest hoiduda, soetataksegi endale tihtilugu mõnevõrra taskukohasema hinnaga kasutatud sõiduk. 

Kasutatud sõiduki ostmiseks on mitu võimalust. Levinuim viis selleks on tõenäoliselt kasutatud autode müügiportaalid, aga sealt ostmisega kaasneb tihtilugu risk, et sõiduk ei ole päris sellises seisukorras nagu kuulutuses kirjeldatud. 

Kuidas muuta kogu see protsess turvalisemaks, et auto ostmisega ei kaasneks ebameeldivaid üllatusi?

Kontrollitud taust on automaailmas ülimalt oluline

Veho AS Ülemiste on kasutatud sõidukite keskus, mis pakub vähekasutatud ning kontrollitud taustaga autosid. Kõige enam leiab sealt just Mercedes-Benz sõiduautosid, ent valikus on ka teisi marki sõidukeid.

Kõik valikus olevad sõidukid tellitakse ametlikest esindustest üle Euroopa, millele teostatakse ka Veho esindusse saabudes põhjalik tehniline kontroll ja müügieelne ettevalmistus.

PRaegu saadaval oleva autovalikuga saab tutvuda siin

Autode remondile, hooldusele ja varuosadele soodushinnad 

Veho esindused pakuvad enam kui viie aasta vanustele sõidukitele ka teenindust ja hooldust -20% tunnihinnaga. Samuti saab allahindlust ka originaalvaruosadele ja seda -10%.

Pakkumine kehtib Veho esindustes enam kui viie aasta vanustele Mercedes-Benz, Mitsubishi, Chrysler, Dodge, Lancia ja Jeep sõidukitele.

Vaata täpsemalt siit.

Võimalus tellida auto välismaalt

Kuigi Veho Ülemiste esinduses on kohapeal lai valik kasutatud sõidukeid, siis soovi korral on võimalik lasta endale tuua sobiv ja meeldiv auto ka Euroopast (vaata täpsemalt siit). Kõik Veho koostööpartnerid on usaldusväärsed ning tellimisprotsess on kiire ja probleemivaba. 

Välismaalt auto tellimisel lähtutakse eeskätt kliendi vajadustest ja soovidest ning sealjuures tehakse kogu tellimis- ja vormistamisprotsessi kliendile võimalikult mugavaks. 

Tellimisel on sisuliselt kaks võimalust: kas pöörduda kliendinõustaja poole, kes oskab leida sinu soovidele vastava sõiduki või ise eelnevalt valikuga tutvuda ning Saksamaa ametlikest esindustest endale meeldiv auto välja valida.

Juhul, kui otsustataksegi näiteks sõiduki ostul liisingu kasuks, pakub Veho ka seda võimalust. Veho Liising on ettevõtte uus finantseerimisteenus, mis pakub inimesele auto ostuks sobivat kapitalirenti, kasutusrenti või järelmaksu.

Samuti saab autoostuga koos mugavalt sõlmida nii kaskokindlustuslepingu kui ka kohustusliku liikluskindlustuse. Veho Liisingu finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS.

Veho AS Ülemiste esindus asub Tallinnas Peterburi tee 50a, tel 605 6950 www.silberauto.ee

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.