Kogu matkaautode info ühest kohast: küsi Saksa kvaliteetbrändi LMC uuelt maaletoojalt!

Mida matkaauto või haagissuvila valimisel silmas pidada?Foto: Ideal Campers

2024. aastast on Ideal Campers LMC ametlik maaletooja ja edasimüüja Eestis. “Ideal Campers on Ideal Auto tütarettevõte. See sai loodud selleks, et matkaautode ja haagissuvilate maaletoomine meie klientide jaoks võimalikult mugavaks muuta,” räägib Ideal Auto juhatuse liige Priit Paas. 

Matkaauto on enamat kui vaid sõiduvahend. See on mobiilne kodu, mis pakub sulle vabadust minna kuhu soovid ja kogeda meeldejäävaid seiklusi. Kuid kuidas valida matkaauto, mille mugavuses sa ei pettu? 

Valik on suur 

Matkaautode ja haagissuvilate tootjaid on mitmeid. Üks enim hinnatud brände on LMC. Tegemist on tunnustatud Saksa tootjaga, keda tuntakse tippkvaliteedi, funktsionaalsuse ja innovatsiooni poolest. 

Hiljuti pälvis üks LMC haagissuvilatest ka innovatsiooniauhinna. “Voodi tuleb seina seest välja. Kui voodi kokku panna, muutub see taas seinaks ega ole enam ees. See aitab väärtuslikku ruumi paremini ära kasutada,” täpsustab Ideal Campersi müügikonsultant Allan Lamberg. 

LMC pole kompromisse teinud ei sisekujunuduse ega tehnilise poole pealt. Iga detail on põhjalikult läbi mõeldud, et sinu matkakogemus võimalikult meeldivaks muuta. Panipaigad on käepärased ning interjöör pakub silmailu ka kõige nõudlikumale kliendile. 

LMC matkaautode ja haagissuvilate valik on lai ja igaüks saab vastavalt oma eelistustele konfigureerida just enda eelistustele vastava mobiilse kodu. Tallinnas, Peterburi tee 47C, saab tutvuda ka mõne demomudeliga. 

Miks just LMC? 

  • Nutikus. Valgustust, temperatuuri ja palju muud saad mugavalt reguleerida juhtpaneelilt. 
  • Hubane interjöör. Kas soovid tumedamat või heledamat sisekujundust? Või hoopis meeleolu loovaid LED valgusteid? Kõike seda saad ise valida! 
  • Funktsionaalsus. Ruum on ära kasutatud võimalikult optimaalselt. Panipaigad on käepärased ja kõik on paigutatud nii, et sinul ja sinu perel oleks võimalikult mugav. 
  • Ilus ja praktiline. LMC haagissuvilad ja matkaautod on stiilsed, hubased, kuid samas praktilised ja vastupidavad. 
  • Kõigile oma. Ideal Campersi valikust leiab sobiva mobiilse kodu nii üksikreisija, paar kui ka suur pere. Matkaautod on 2–6 kohalised ja haagissuvilad 2–7 magamiskohaga. 
  • Pikaajaline kogemus. LMC on kvaliteetne ja tunnustatud bränd aastast 1950. Matkaautosid ja haagissuvilaid täiendatakse pidevalt. 

Allikas: Ideal Campers

Mida tegelikult vajad? 

Ideal Campersi müügikonsultant Allan Lamberg on matkaautodega kokku puutunud juba 15 aastat. “Olen aktiivselt ringi reisinud ja ajaga on saanud selgeks, mis on matkaauto puhul oluline ja mis mitte,” räägib ta ja möönab, et esmakordselt matkaautot või haagissuvilat ostma minnes pole kliendil aimugi, milliseid tarvikuid ja funktsioone tegelikult vaja läheb, et reis kulgeks mugavalt. “Kõik, mis tundub ilus ja läikiv, pole ilmtingimata vajalik!”

Lamberg toob paralleeli uue sõiduauto ostmisega. Esialgu tunduvad kõik tuled ja viled “vajalikud”, kuid pärast põgusat vestlust konsultandiga mõistetakse, et pooli asju polegi vaja. “Kui kataloog lahti lüüa, läheb igaühel silm särama.“Aitame kliendil mõista, mida ta tegelikult vajab“, toonitab Lamberg.

“Nõustame klienti ja aitame tal valida tema vajadustele ja eelarvele vastava matkaauto või haagissuvila. See aitab ennetada pettumust,” lisab Paas ja rõhutab, et algaja ei pruugi näiteks teada, milliseid voolikuid ja juhtmeid ta eelistama peaks. 

Mõned olulised punktid 

Selleks, et matkaauto või haagissuvila vastaks sinu ootustele, on mõned küsimused, mis tuleks enne ostu selgeks mõelda. 

  • Kuidas soovid puhata? Kas oled pigem looduses käija või meeldib sulle kämpingutes aega veeta? Matkaauto annab suurema vabaduse, kuid samas tuleb see iga kord n-ö kokku panna, kui teise kohta on minek. Haagissuvila saad aga mugavalt kämpingusse jätta ja avastada uut riiki pisema sõidukiga. 
  • Inimeste arv. Üldjuhul on magamiskohti nii palju, kui on istumiskohti. Kui palju on peres lapsi? Mitu voodit võiks olla kahe- ja mitu ühekohalist? 
  • Millal reisid? Sellest oleneb jahutus- ja küttesüsteem. Näiteks, kas piisab loomulikust jahutusest või on tarvis lisajahutust? 

Tarneaeg on umbes neli kuud, laoautode ja haagissuvilate puhul nädal. 

Täislahendus 

Ideal Campersi eesmärk on muuta matkaauto ostmine kliendi jaoks võimalikult muretuks. “Tegemist on üldjuhul pikaajalise investeeringuga ja iga detail tuleks põhjalikult läbi mõelda,” räägib Lamberg.

“Pakume täislahendust – nõustame, müüme ja komplekteerime. Soovi korral lisame matkaautosse kõik vajaliku ning kliendil ei jää üle muud üle, kui tulla autole järele, söök-jook kaasa haarata ning teele asuda,” täpsustab Lamberg ja ütleb veel lõpetuseks, et nad pakuvad autodele ka erinevat lisavarustust, nagu grillid, valgustid, välimööbel, kööginõud jpm.

Lisaks müüme ka LMC originaalvaruosasid ning meie e-poest on võimalik osta spetsiaalselt matkaautodesse sobilikke aksessuaare ja tarvikuid. 

Tutvu Ideal Campersi valikuga, leia oma unistuste haagissuvila või matkaauto ning alusta unustamatuid seiklusi! 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.