Sisuturundus

Millised on parima hinna ja kvaliteediga talverehvid?

Kas soodsad talverehvid saavad olla kvaliteetsed ja mis on need tegurid, mis kruvivad rehvide hinna kõrgele?

Kallid versus odavad rehvid

Pahatihti arvatakse, et mida kallimad on rehvid, seda kvaliteetsemad need on. Kahjuks peame aga selle ümber lükkama, sest ka odavad rehvid saavad olla kvaliteetsed. Tegelikkuses sõltub nende hind mitmetest erinevatest teguritest.

Nimi maksab

Tegelikkuses teame me kõik, et tihtilugu kruvib toodetele hinda juurde kaubamärgi nimi. Nii on ka rehvimaailmas. Hea mainega tuntud brändide rehvid maksavad üldiselt rohkem, kui vähem tuntud kaubamärgid ning nii on ka tekkinud arusaam, et kallima hinnaga tooted on kvaliteetsemad. Alati ei pruugi see nii olla. Toome ühe konkreetse näite.

  • Rehvide valmistamisega tegeleval ettevõttel ei ole veel jõudnud tekkida laitmatult head mainet, kuigi nende toodetud rehvid on sama hea kvaliteediga kui tuntud brändi omad. Seega, kuni hea sõna tundmatu firma toodetest levib, on sinulgi paras aeg kasutada võimalust ja soetada soodsa hinnaga rehvid.

Millest veel sõltub rehvide hind?

Kõikidel rehvidel on eeldatav pidurdusmaa. Mida lühem see on, seda tõenäolisem, et tegu on efektiivsemate ja kallimate rehvidega. Pidurdusteekond pole aga ainuke omadus, mida  jälgida.

Kvaliteetsed rehvid aitavad kaasa sõiduauto juhitavusele. Mida sügavam on rehvi muster, seda parem on sellega sõita eelkõige lumes, jääl, vihmaga. Siinkohal peab aga teadma, et sügav „mustrikraav” tekitab ka valjemat müra ja vastupidi.

Hea kvaliteediga soodsad talverehvid leiate 1a.ee veebikaubamajast, kus on esindatud tuntud kaubamärgid nagu Hankook, Continental, Dunlop, Goodyear, Nokian ja teised, kuid ka vähemtuntud brändid, milleks on näiteks Barum Polaris, mis on saanud väga hea klientidepoolse tagasiside osaliseks oma hea kvaliteedi ja hinna suhtes.

Barum Polaris talverehvid on klientidelt enim tärne saanud ja seega julgeme me neid soovitada kõikidele, kes soovivad soetada heakvaliteedilisi ja soodsaid talverehve.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.