Mitte ainult facelift : uus CFMOTO CFORCE 1000 TOURING ATV

Uue põlvkonna X10 ehk CFMOTO CFORCE 1000 TOURING ATV ei ole kaugeltki lihtne facelift-ATV, millel on näha ainult väikesed välised erinevused, vaid räägime täismahus uue generatsiooni CFMOTO 1000 ATV-st.

Võimsaim CFMOTO bensiinimootor

Teise generatsiooni mudelile CFORCE 1000 Touring on välja arendatud võimekam 963 cm3 vedelikjahutusega V-Twin Bosch-i elektroonilisel toitesüsteemil põhinev bensiinimootor, millel on suurendatud silindripea, sisse- ja väljalaskeklapid ja optimeeritud nukkvõllid maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks.

Kokkuvõttes on nüüd tegemist võimsaima 90 hj (66 kW) CFMOTO ATV bensiinimootoriga. Loomulikult on sellel ka uus käigukast ning isegi käigukang on toodud sõiduki paremale küljele.

Kasutusele on võetud uuetüübiline BOSCHi toitesüsteem koos elektrilise gaasihoovaga (Ride-by-Wire).  Uus Boschi juhtplokk ja gaasihoova elektrooniline juhtimistehnoloogia tagavad lineaarse võimsusreaktsiooni, mis võimaldas kasutusele võtta kolm sõidurežiimi. Valiku saab juht teha  lihtsa nupuvajutusega igal ajahetkel.

Puutetundlikul ekraanil saab seadistada ka roolivõimendi tööd kolme võimsusrežiimi vahel.  Endiselt on sõiduki veovõimekus tagatud elektriliselt juhitava 2WD/4WD ja lukustatava diferentsiaaliga. Sõiduki üldist suutlikkust on parendatud tõstetud kliirensi abil, mis on nüüd lausa 305 mm. Kandevõime on 300 kg ning pukseerimisvõimet avalikel teedel on suurendatud 820 kilogrammini. 

Sujuv manööverdamine ja hea sõidukogemus

Sõidukil on 14-tollised kergmetallveljed, reguleeritavate gaasiamortisaatorite töökäiku on suurendatud 35 protsenti. Sõiduki pöörderaadius on vähenenud 17 protsenti ning esisillale on lisatud stabilisaatorvarb, mis tagab märkimisväärselt sujuvama manööverdusvõime ja parema sõidukogemuse ebatasasel maastikul.

Põhivarustuses on homologeeritud haakekonks, 1600 kg tõmbejõuga kaprontrossiga varustatud vints, käekaitsmed, kergmetallveljed ja 7-tolline puutetundlik ekraan.

CFMOTO CFORCE 1000 Touringu premium-versioonil on peale põhivarustuse 8-tolline CarPlay funktsiooniga puutetundlik ekraan, beadlock-veljed (rehvilukuga), T-Box (telemeetriaseade, mis võimaldab sõiduki andmeid ja sõiduki asukohta jälgida mobiilirakenduse vahendusel) ning libisemisvastane istmekate.

Vaata lähemalt SIIT.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.