Muudatus Eesti autoturul: kõige rikkalikuma valikuga automüüja on Auto Bassadone

Kirju valik: Auto Bassadones saad valida enam kui saja automudeli vahel.Foto: Auto Bassadone

Auto Bassadone on kõige rikkalikuma valikuga automüügiettevõte Eestis, esindades 11 automarki ja enam kui 100 automudelit. Ettevõtte eesmärk on muuta sõiduki omamine lihtsamaks ja paindlikumaks.

“Sõiduki ostmine on muutunud keerulisemaks kui kunagi varem. Ühelt poolt teeb valiku raskemaks autotööstuse kiire areng, sest turule tuleb juurde aina uusi valikuid – seda nii automarkide, mudelite kui ka näiteks kütuseliikide osas. Teiselt poolt on muutumas inimeste tarbimisharjumused ning otsitakse paindlikkust sõiduki omamisel. Muutustega peavad ka automüüjad kohanema ning pakkuma lahendusi, mida turg ootab,” ütles Auto Bassadone tegevjuht Veiko Karu

Uus nimi, uus hoog!

  • Auto Bassadone (endine AutoHalle) on Eesti suurima valikuga automüügiettevõte. Esindatakse 11 automarki ning enam kui 100 automudelit. Valikusse kuuluvad: Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Honda, Hyundai, Isuzu, Jeep, Opel, Peugeot, KGM ja Suzuki. 
  • Auto Bassadones on ka kõige rikkalikum valik elektriautosid: 8 eri automarki ja 35 mudelit. 
  • Ettevõttel on Eestis kolm esindust: Laagris, Rocca al Mares ning Peetris.
    Sõidukeid saab mugavalt osta ka veebikaubamajast ja peale ostu sooritamist toimetatakse sõiduk soovitud aadressil üle Eesti. 

Märtsis brändiuuenduse läbi teinud Auto Bassadone (endise nimega AutoHalle) eesmärk on olla kõige kliendikesksem automüüja Eestis, kust ostja saab kogu vajaliku teadmise.

“Esindame hetkel 11 automarki ja enam kui 100 automudelit, ühelgi teisel automüüjal niivõrd rikkalikku valikut ei ole. Kui tavapäraselt peab ostja külastama mitut esindust, et uurida huvipakkuvate autode kohta, siis meilt saab kogu teadmise ühest kohast. See aitab säästa nii aega kui raha,” selgitas Karu. 

Auto Bassadone tegevjuht Veiko Karu.Foto: Auto Bassadone

Digilahendustega ost ja hooldus kiiremaks

Ta usub, et automüüjatel on Eesti turul palju arenguruumi ning kõige enam saavad siin appi tulla digilahendused. “Usume, et lähiaastatel saab e-poest auto ostmine sama tavapäraseks nagu näiteks teleri ostmine. Klient valib veebikaubamajas endale sobiva sõiduki, sõlmib e-poes lepingu ning auto toimetatakse soovitud aadressil. Soomes tehakse juba 20 protsenti autoostudest veebis.”

Auto mugavalt Flex teenusega

  • Auto Bassadone teenus Flex on mugav ja lihtne viis auto ostmiseks. 
  • Fikseeritud kuutasu kuni viieks aastaks (minimaalselt üks aasta).
  • 0% sissemakse ja 0% lepingutasu. 
  • 12 kuu möödudes võimalus auto tasuta tagastada.
  • Digitaalne ostuprotsess: vali auto ja meelepärased teenused -> sõlmi leping -> sõida ja naudi -> tagasta auto tasuta.

Vaata lisaks: www.autobassadone.ee

Auto Bassadone tegevjuht rõhutas, et praegu Eestis ühtegi täiesti digitaalset autode veebikaubamaja ei ole, kuid usub, et turg on selleks valmis. “E-poest auto ostmine peab olema otsast lõpuni digitaliseeritud, et ostja saaks seda teha endale sobival ajal ning ilma kliendihalduri sekkumiseta,” nentis ta. 

Lisaks on Karu sõnul tarbijal ootus omada asju paindlikumalt, ilma pikaajaliste kohustusteta. “Seni on autoost olnud pere suursündmus, valik tehakse hoolikalt, sest liisingukohustus võetakse vähemalt 3–5 aastaks. Autoost peaks aga olema muretum.”

Auto Bassadonel on Eestis kolm esindust: Laagris, Rocca al Mares ning Peetris.Foto: Auto Bassadone

Selleks tõi Auto Bassadone turule teenuse Flex, mis on mugav ja lihtne viis auto ostmiseks ilma pikaajaliste kohustusteta. “Flexiga saad osta sõiduki ilma sissemaksu ja lepingutasuta näiteks aastaks. 12 kuu möödudes tood auto meile lihtsalt tagasi. Aasta on periood, mille jooksul võib palju juhtuda – näiteks selgub, et autot pole enam vaja või tuleb perelisa ning on vaja just suuremat autot. Auto tagastamine peab olema sama lihtne kui ostmine,” selgitas Auto Bassadone tegevjuht. Ta lisas, et tegemist ei ole renditeenusega, sest sõiduk kuulub lepinguperioodil ostjale.

Karu on veendunud, et muutust vajab ka sõidukite hooldus. “Inimesed on harjunud, et nad saavad tooteid ja teenuseid tarbida sõltumata kellaajast. Miks peaks auto hooldusesse toomisel või kättesaamisel olema teistmoodi? Kliendil peab olema võimalus tegeleda olmega siis, kui talle sobib, mitte siis, kui autoesindusele sobib. See on meie siht ka Auto Bassadones.”

Auto Bassadone kuulub Bassadone Automotive Groupi, mis on 120-aastase ajalooga pereettevõte ning mitmete automarkide maaletooja ja edasimüüja kogu maailmas. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.