MyBee pikaajaline autorent on lihtsamaks tehtud

Mybee pikaajaline autorent on suurepärane alternatiiv isikliku sõiduki omamisele.Foto: Pexels

Kui vana auto ülalpidamine muutub üha kulukamaks, puudub soov võtta pikaajaline kohustus või puudub ressurss osta uus auto, siis tuleb appi MyBee pikaajaline autorent, mis on suurepärane alternatiiv isikliku auto omamisele. MyBee pikaajaline autorent on mugav, pakkudes kvaliteetset teenust ja paindlikke tingimusi ning sellega ei kaasne pikaajalisi kohustusi.

Uus auto pooleks aastaks, aastaks, kaheks – kolmeks aastaks

MyBee uuenduslik teenus on alternatiiviks traditsioonilisele autorendile või auto omamisele. Teenus annab võimaluse vahetada sõidukit vastavalt vajadusele – kas poole aasta tagant, aasta või lausa kahe-kolme aasta järel. Loomulikult on võimalik lepinguperioodi lõppedes uuendada lepingut või valida uus sõiduk.

Pikaajaline autorent annab võimaluse valida endale meelepärane auto – ökonoomne linnamaastur, elektri- või hübriidauto või talveperioodil mugav, turvaline ja ruumikas nelikveoline sõiduk. Ühegi sõiduki puhul ei ole vajadust muretseda hoolduse, kindlustuse, rehvide jms pärast.

Uus auto vaid mõne kliki kaugusel

Tänapäeva kiires maailmas hinnatakse võimalust säästa aega ning soetada soovitud teenuseid kiiresti, mugavalt ja efektiivselt. Pikaajaline autorent käib ajaga kaasas ja teenuse tellimine võtab maksimaalselt kümme minutit. MyBee hoiab kätt pulsil ja täiustab regulaarselt abonemendi tellimise funktsionaalsust – et tellimine oleks kasutajasõbralik. Auto tellimine telefonis eeldab vaid CityBee äppi, kuhu tuleb lisada maksekaart ning juhiluba.

Rakenduses vali “mybee.” ikoon, seejärel meelepärane auto, täpsusta tellimustingimused (ettemaksusumma, tellimuse kestus) ja lisateenused. Valiku kinnitamise järel tuleb teha esimene makse, mille kinnitamise korral saab auto valitud asukohast kätte. Autole ligipääsu tagab MyBee rakendus. Võtmed, tehniline pass ja roheline kaart on autos. Vajadusel saab auto tellida ka endale sobivale aadressile. Autole võib järgi tulla samal päeval.

MyBee – neile, kes hindavad paindlikkust ja mugavust

Kui on soov sõita oma unistuste autoga või vahetada autot iga poole aasta tagant – meiega on see võimalik! MyBee kaudu on võimalik rentida endale esmaklassiline auto. MyBee autorendi tingimused on paindlikud ja lepingud kergesti arusaadavad. Soovi korral saab sõidukit vahetada vastavalt vajadusele ja soovidele ning rendileping ei ole siinkohal takistuseks.

MyBee pikaajaline autorent võimaldab lepinguperioodi lõppedes ilma suuremate probleemideta autot vahetada. Lisaks on kõik MyBee autod uhiuued, tarnitud otse tootjatelt ja eelnevalt põhjalikult kontrollitud.

MyBee täisteenusrendi teine ​​oluline eelis on mugavus. Valides MyBee teenuseid, ei ole vaja muretseda autohoolduse, kindlustuse, rehvivahetuse jpm probleemide pärast, millega autoomanikud kokku puutuvad –  tulemuseks on mugav autorent.

Võta uus auto juba täna

MyBee on uus lähenemine auto omamisele. Mybee kasutajal ei ole vaja muretseda pikaajaliste kohustuste, autoostu keerulise protsessi, paberlepingute ega autohoolduse pärast. MyBee pikaajaline autorent pakub mugavat ja lihtsat võimalust saada töökindel sõiduk pikaajaliseks kasutamiseks äärmiselt paindlike ja mugavate tingimustega.

Kvaliteetsed autod, kiire teenuse tellimine ja konkurentsivõimelised hinnad aitavad igal juhil leida tema individuaalsetele vajadustele vastava sõiduki. Külasta mybee.ee kodulehte ja tutvu mudelivalikuga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.