Sisuturundus

Nutikas lahendus tarbesõidukite kasutajatele: läbimõeldud mobiilne töökoda säästab aega ja raha

ProVan
Riiulilahendustest pakub ProVan Sortimo kaubamärgi tooteid, mis on tuntud kvaliteedi ja innovaatiliste lahenduste poolest.

Ettevõtted pingutavad kasumlikkuse säilitamise nimel ning otsivad võimalusi, kuidas püsikulusid vähendada. On üks nutikas lahendus, mille peale esmapilgul ei tulegi. Näiteks kui firmas on kasutusel tarbesõidukeid, siis tasub mõelda, kas masinaparki saaks otstarbekamalt kasutada ja seeläbi kokku hoida tööjõu- kui transpordikuludelt.

Tarbesõidukite ümberehituse ja lisavarustuse müügiga tegelev osaühing ProVan sündis selle tegevjuhi Argo Kuke sõnul enda vajadusest. Nimelt on ta ühtaegu tegevjuht põllumajandustehnika müügiga tegelevas ettevõttes, kus pakutakse ka seadmete hooldust.

Ühel hetkel kerkis päevakorda küsimus: kas ja kuidas mobiilseid töökodasid sisustama peaks? Asja uurides jõudis Kukk järelduseni, et see töö tuleb ise ette võtta. Nõnda saidki esimesed kaubikud ümber ehitatud enda jaoks. Tundus aga, et Eestis polnud sellised lahendused levinud ning turul on valdkonnas vaba ruumi. Nõnda loodi ProVan, mis pakub väärtust tarbesõidukite kohandamisega ettevõtete vajadustele vastavaks.

Paljud ProVani kliendid on mobiilsed ning töötavad üle Eesti. Avastades kaugemal asuval objektil, et mõni töövahend või materjal on maha jäänud, tekivad kulud, mida oleks lihtne ennetada: kulub nii kütus kui aeg. Korrastatud kaubik võimaldab selliseid olukordi vältida ning samas töötajatel ka muidu efektiivsemalt tegutseda.

Riiulilahendustest pakub ProVan kaubamärgi Sortimo tooteid, mille edasimüüja Eestis ka ollakse ja mis on Euroopas valdkonna turuliider. Põhjusteks on kindel kvaliteet ja innovaatilised lahendused. Muuhulgas on Sortimo toodete puhul pööratud rõhku kergusele – see võimaldab näiteks väiksema kütusekulu kaudu püsikuludelt säästa. Eriti oluline on sõiduki kogumass elektriliste kaubikute puhul, sest see mõjutab otseselt sõiduulatust.

Samuti võib innovaatiliste lahenduste näitena esile tuua asjaolu, et mitmed juhtivad tööriistade tootjad, sealhulgas Hilti ja Bosch, on võtnud omaks Sortimo loodud standardi. “Kui klient annab ülevaate kasutatavatest tööriistadest, saame luua lahenduse, kus vajalikud kastid istuvad täpselt riiulisse ja lukustuvad seal automaatselt,” toob Kukk näite.

Lihtsa ümberehituse hind algab paarist tuhandest eurost, kuid keerukama lahenduse maksumus on juba 5000–7000 euro ümber. Spetsiifilisem ümberehitus võib minna maksma ka üle kümne tuhande euro. Tasub aga teada, et kvaliteetne sisustus peab vastu kauem kui ühe sõiduki eluea. Lisaks saab kaubikut ostes selle kohendamise kulud liisingule lisada sarnaselt muule lisavarustusele.

Aastatepikkune kogemus ja koostöö eri partneritega on viinud sinnani, et tihti nähakse ProVanis neidki vajadusi, mida kliendid ise ei aimagi. Seega tasub kaubiku sisustamise vajaduse korral konsulteerida spetsialistidega, et oma vajadustest ja pakutavatest võimalustest selgust saada.

Miks kaubikut sisustada?

  • Organiseeritud tööriistade ja materjalide paigutus kaubikus aitab säästa kuludelt ja suurendada produktiivsust.
  • Läbimõeldult sisustatud kaubik on ruumisäästlik. Paigutades tööriistad ja tarvikud riiulitesse, jääb põrandapind vabaks.
  • Muudab sõiduki turvalisemaks – esemed ei vedele põrandal, mis äkkpidurduse või avarii korral võiks vabalt “lendu” tõusta.
  • Võimalus paigutada materjalid ja tööriistad nii, et igal asjal oleks kindel koht, mis vähendab tööriistade ja materjali otsimisele kuluvat aega.
  • Hästi organiseeritud hoolduspersonal jätab tellijale parema mulje teie ettevõttest.

Miks eelistada Sortimo tooteid?

  • Parima hinna ja kvaliteedi suhtega tarbesõidukite sisustused.
  • Ainulaadne “kasti lahendus” võimaldab sisusid omavahel kombineerida.
  • Margipõhised standardlahendused, mida saab vastavalt soovile modifitseerida.
  • Nõudlikule kliendile vajaduspõhine individuaalne lähenemine.
  • Tänu kõrgele kvaliteedile peab riiulisüsteem vastu kauem kui sõiduk.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.