On vähemalt üks hea põhjus, miks eelistada matkaautot lennukile!

Mis on matkaautoga reisimise eelised lennuki ees?Foto: Avis Campers

Suvi on hea aeg reisimiseks ja uute kohtade avastamiseks. Kuid kuidas seda kõige paremini teha – kas lennates kiirelt sihtkohta või hoopis kruiisides matkaautoga?

Avis Campers’i rendipargi juht Patrick Valg räägib, millised eelised on matkaautoga ringi reisimisel ja mida selle rentimisel silmas pidada. 

Rohkem vabadust 

Matkaauto annab sulle vabaduse minna sinna, kuhu soovid, ja ajal, mil sina seda tahad. Soovid ärgata kaljuserval, rüübates hommikukohvi, või hoopis nautida päikeseloojangut ookeani ääres? Aga palun! 

“Kui lennukiga reisides on oluline vaid sihtkoht, siis matkaautoga seigeldes muutub ka teekond oluliseks. Sa näed ja koged rohkem,” räägib Valg. “See annab ka rohkem ruumi spontaansusele.”

Sul on täielik kontroll selle üle, milliseks reis kujuneb. Sind ei piira ei hotelli sisse- ja väljaregistreerimise ajad ega ükski sõidugraafik. Spontaansus või täpne ajakava – sina valid!

Sobib kõigile 

Matkaauto on mõeldud kõigile, alates üksikreisijatest kuni suuremate peredeni välja. Kindlasti on see hea valik neile, kes hindavad vabadust ja paindlikkust. 

Avise rendipargist leiad uued 4–6-kohalised sõidukid, mis on hooldatud ja avarad. Ergonoomiline interjöör ning mugavusvarustus, nagu püsikiirusehoidja, parkimiskaamera ja Android Auto/Apple CarPlay, tagavad igati mugava kulgemise. 

“Tänu talvepaketile sobivad meie matkaautod aastaringseks kasutamiseks. Mõnus atmosfäär nii suviseks seikluseks kui talviseks suusareisiks!” viitab Valg, et sõidukites on kvaliteetne soojustus- ja jahutussüsteem. 

Miks rentida matkaauto Avis Campers’ist? 

  • Avis on usaldusväärne ja läbipaistev bränd. Ei mingeid halbu üllatusi ega varjatud tasusid – kõik on rendilepingus kirjas. 
  • Maanteeabi. Turvatunne, et kõikjal Euroopas on olemas Avise maanteeabi. 
  • Uued ja mugavad matkaautod. Interjöör on ergonoomiline ja avar, pakkudes tõelist mugavust. Sõidukid on regulaarselt hooldatud ja saad olla kindel, et teel Hispaaniasse auto sind alt ei vea! 
  • Teeme kõik selgeks. Selgitame, kuidas matkaautot kasutada ja muuta oma reis võimalikult mugavaks. Varsti on tulemas selle kohta ka lühike video. 
  • Täielikult varustatud. Kõik vajalikud tarvikud mõnusaks reisiks on matkaautos olemas: nõud, klaasid, lõikelaud, noad, potid, pannid, presskann, korgitser jms. 
  • Minimaalne rendiperiood 5 päeva. Rendi matkaatuo 5–30 päevaks. 

Allikas: Avis Campers 

Mida rentimisel silmas pidada? 

Matkaauto rentimisel soovitame uurida rendileandja tausta ja seda, kas tegemist on läbipaistva ettevõttega. “Kindlasti on oluline, et klient saaks professionaalse koolituse ja kõik nüansid oleksid lepingus välja toodud,” rõhutab Valg. “See ennetab ebameeldivusi ja ootamatuid lisakulusid.”

Ja kui mõtteis mõlgub sel suvel matkaautoga ringi kruiisida, siis Avis Campers’il on veel mõned autod pakkuda. Kuid kuna suvepuhkused ja üritused on ukse ees, ei tasu päris viimasele minutile seda otsust jätta. 

Oled valmis meeldejäävaks seikluseks? Kuni 3. juunini saad rentida matkaauto 10 protsenti soodsamalt. Uuri lähemalt siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.