Osta kohe: Eesti turul ilma tegevad Hollandi rehvid pakuvad premium-klassi kogemust konkurentidest peajagu odavama hinnaga

Eesti suurim rehvimüüja Rehvid Pluss kaasas hiljuti oma tootevalikusse uue Vredestein Ultrac Pro rehvid, mis suudavad pakkuda märksa madalama hinna eest konkurentsi absoluutsesse tippklassi kuuluvatele rehvibrändidele. Uued rehvid on juba täna laos olemas ning valmis autojuhte eesootaval rehvihooajal saatma.

Uued Vredestein rehvid on loodud eeskätt võimsamatele ja raskematele sõidukitele, kandes samas oma eelkäijatega võrreldes paremat energiamärgist ja olles sobilikud ka elektrisõidukitele. See tähendab, et ühes rehvimudelis on omavahel suudetud kombineerida efektiivsus, hea sooritus ning mõistlik hind – midagi, mida oskab hinnata iga autojuht.

Hollandi päritolu Vredestein on Eesti autojuhtide ja Rehvid Plussi klientide seas juba mitu aastat ühe lemmikuna kanda kinnitanud, pälvides kiitust nii oma kvaliteedi ja vastupidavuse, aga ka samaväärsetest premium-klassi konkurentidest madalama hinna eest. Vredesteini rehvide mudelivaliku uusim liige on nende omaduste parim näidis, ühendades endas tipptaseme soorituse ja rahakotisõbraliku hinna.

Suverehvid, millele saab loota

Vredestein Ultrac Pro rehvid on välja töötatud asendama eelnevaid mudeleid nagu Ultrac Vorti+, Ultrac Vorti, Ultrac Vorti R ja Ultrac Satin. Uus mudel ühendab endas tipptasemel tehnoloogiad ja vastupidavuse, pakkudes juhtidele usaldusväärset haardevõimet ja stabiilsust igas sõidusituatsioonis. Viimast on juba kinnitanud ka silmapaistvad tulemused erinevates rehvitestides ning positiivne tagasiside rehve omal käel katsetanud klientidelt.

Kõige eredamalt on Ultrac Pro rehvid saanud kiita sakslaste läbi viidud suures testis, kus Vredesteini toodang pälvis kõrged hinded kõigis olulistest kategooriates – pidamine, juhitavus, mugavus ja energiakulu.

Testis võrreldi Vredestein Ultrac Pro rehve näiteks Pilot Sport 4S mudeliga, mis on Michelini parima pidamisega tavasõidurehv ja mis kuulub oma olemuselt rehvide absoluutsesse tippklassi. Kui kuivades oludes sai Vredestein pea sama tulemuse praktiliselt kõigis kategooriates, siis märgades oludes edestas isegi Ultrac Pro Michelini Pilot Sport 4S rehve.

See näitab selgelt, et tegu on mudeliga, millele on raske midagi vastu seada. Seda eriti arvestades, et hinna poolest on Michelini rehvid Vredestein Ultrac Prost märksa kallimad.

Missugustele autojuhtidele Vredestein Ultrac Pro rehvid sobivad?

Autojuhtidel, kes otsivad ühelt mudelilt tõelist kõik-ühes premium-klassi paketti – välimus, sooritus ja mugavus –, tasub kindlasti Vredestein Ultrac Pro poole vaadata. Rehvidele andis elegantse välimuse tuntud Itaalia disainimaja Italdesign ning uued tehnoloogilised lahendused rehvide ehituses aitavad Ultrac Pro tuua uuele tasemele kõigis tähtsamates kategooriates – alates pidurdusteekonnast ja juhitavusest kuni mugavuse ja veeretakistuseni.

Uue põlvkonna kummisegu ja ovaalsem jalajälg annavad Ultrac Pro rehvidele ühe oma klassi parima haarduvuse märgades oludes. Uus kergem konstruktsioon viib rehvid uuele tasemele ka veeretakistuse kategoorias. See tähendab madalamat kütuse- ja energiakulu ning ühtlasi on rehvid EV-ready, pakkudes suurepärast sooritust ja kõrget energiatõhusust ka elektriautodele. Suurtel kiirustel ja ringraja oludes pakub Ultrac Pro suurepärast haarduvust ja juhitavust, sobides samas hästi ka igapäevaseks mugavaks sõitmiseks.

Kogu see silmapaistev sooritus suudab pakkuda konkurentsi ülemaailmselt tuntud tippklassi brändidele nagu Michelin ja Continental, aga oluliselt madalama hinnaga. Hea uudis on see, et Vredestein Ultrac Pro on Rehvid Plussi laos juba olemas ning tellimiseks saadaval. Lisaks rehvide müügile pakub Rehvid Pluss üle Eesti ka tipptasemel teeninduse ja kvaliteediga rehvivahetustvaata lähemalt!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.