Pärnu perepuhkuselt tule tagasi heade elamuste ja uue autoga

Pärnus tegelev Pereauto avas salongi 2010. aasta aprillis ning on nüüdseks olnud juba peaaegu 12 aastat Dacia ja Renault’ mudelite ametlik esindus ja edasimüüja.Foto: Pereauto.

Kuigi kalender näitab meile veel krõbedat veebruari, on paljud ilmselt mõtetega juba suves ja teevad puhkuseplaane.

Üks on kindel, tööelu kõrvalt vajab puhkust iga inimene. Miks mitte teha seda näiteks kogu perega suvepealinnas Pärnus ning tuua peale positiivsete elamuste endaga Pereautost koju uus Dacia Jogger või Renault Mégane E-tech.

Dacia ja Renault’ mudelite ametlik esindus 2010. aastast 

Pärnus tegelev Pereauto avas salongi 2010. aasta aprillis ning on nüüdseks olnud juba peaaegu 12 aastat Dacia ja Renault’ mudelite ametlik esindus ja edasimüüja.

„Sisuliselt tegelemegi peamiselt Dacia ja Renault’ uute mudelite müügiga. Oleme Pärnus ainus esindus, mis tegutseb ainult siin ja on kahe pärnaka omanduses. Samuti on meie 2015. aastal ehitatud esindushoone Pärnu kõige uuem autoesindus,“ räägib Pereauto juhatuse liige Henri Sool.

Pereautos saab ka vanemaid sõidukeid hooldada ja remontida. Töökojas tehakse tavapärast korralist hooldust ning remondi- ja rehvitöid olenemata sõiduki margist. Samuti on olemas pesuteenus.Foto: Pereauto.

Uute autode müümise kõrval tegeleb Pereauto ka vanemate sõidukite hooldus- ja remonditöödega. Töökojas tehakse tavapärast korralist hooldust ning remondi- ja rehvitöid olenemata sõiduki margist. „Samuti pakume autodele pesuteenust. Esinduse ees on meil olemas selvepesula, kus autoomanik saab ise enda sõidukit pesta, kuid soovi korral saab mõistagi teha põhjalikuma käsipesu,“ lisab Sool.

Kasutatud auto tuuakse ise Euroopast kohale

Ei tule üllatusena, et teatavasti ostab suur osa inimestest endale neljarattalise kaaslase hoopiski järelturult. Kui aga Eestist meelepärast sõidukit ei leia, tuleb pilk suunata kaugematele turgudele.

Siinkohal ulatab jällegi abikäe Pereauto, kes toob silma jäänud sõiduki välismaalt kohale. Kõikidele masinatele tehakse enne põhjalik taustakontroll ning Eestis tehakse veel detailne üldkontroll.

Pereauto toob soovi korral välismaalt ka kasutatud sõiduki. Kõikidele masinatele tehakse enne põhjalik taustakontroll ning Eestis tehakse veel detailne üldkontroll.Foto: Pereauto.

Levinumad margid on seni olnud näiteks Audi, Mercedes-Benz, BMW ja Volvo, kuid loomulikult saab valida ka teisi marke. „Kui peaksid mingil põhjusel jääma ise hätta, saame omalt poolt pakkuda personaalset nõustamist nii sõiduki otsimisel kui ka finantseerimisvõimaluste valikul,“ räägib Sool.

Kevad toob rõõmu pereautode sõpradele

Pereauto müügisalongi on peagi jõudmas kaks uut mudelit: ruumikas pereauto Dacia Jogger ja keskkonnasäästlik täiselektriline Renault Mégane.

Dacia Jogger on praktiline ja taskukohane pereauto, mis tuleb nii 5- kui ka 7-kohalise mahtuniversaalina. Sool toob välja, et kui arvestada Dacia pikka garantiid ning sõiduki soetamis- ja pidamiskulu, on tegu autoga, mille hinna ja kvaliteedi suhe on üks turu mõistlikumaid.

Kevade algul saavad rõõmustada elektriautode sõbrad. Pereauto esindusse jõuab ka uus täiselektriline Renault Mégane E-tech.

Valikus on kaks versiooni: esimene on varustatud 130-hobujõulise elektrimootori ja 40 kWh akuga, sõiduulatus on 300 kilomeetrit; teisel on võimsam, 220-hobujõulise mootor ja 60 kWh aku ning see jaksab laadimiseta sõita kuni 470 kilomeetrit.

Rohkem infot Dacia ja Renault’ uute mudelite kohta leiad aadressilt www.pereauto.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.