Pikaajaline täisteenuse autorent – soodsam alternatiiv autoliisingule

Kui autot omades või liisides pead ise jälgima, et vajalik hooldus ja remont saaks õigeaegselt tehtud, siis seda teenust kasutades ei pea sa muretsema auto remontimise, kindlustuste ega ka täiendavate väljaminekute pärast. Fotod: aaa Rent

Paljude jaoks on auto tarbe-, mitte luksusese. Samas on praeguses, majanduslikult veidi keerulises olukorras auto soetamine ja ülalpidamine muutunud üha kulukamaks. Siinkohal oleks põhjust kaaluda pikaajalise täisteenuse autorendi kasutamist. Mida see teenus endast kujutab?

Euribor hinda ei mõjuta

Olgu kohe öeldud kõige peamisem: kui rendid auto perioodiks ühest kuust kuni kolme aastani, on rendi hind terveks perioodiks fikseeritud. Sa tead ette, millise kuluga pead arvestama, sellele ei lisandu ei kindlustuse ega hoolduse tasu, hindu ei mõjuta kuidagi ka viimasel ajal tõusnud euribor.

Sinu olukorda kergendab ehk seegi, et sa ei pea maksma lepingutasu ega ole ka esmast sissemakset, nii nagu seda eeldaks auto liisimine. Täisteenusrendiga on esmane sissemaks null eurot. Seetõttu on see teenus mugavam alternatiiv liisingule. Pikaajaline rent sobib sulle, kui sa ei soovi autot liisida või mingil põhjusel ei soovi autot omada.

Kes on kunagi pidanud lepingut sõlmides läbi närima keerukatest tekstidest, mis kubisevad spetsiifilistest terminitest, oskab hinnata sedagi, et selle teenuse kasutamise juures on lepingu tekst ja sisu lihtsasti mõistetav.

Hoolduse pärast muretsema ei pea

Kui autot omades või liisides pead ise jälgima, et vajalik hooldus ja remont saaks õigeaegselt tehtud, siis seda teenust kasutades ei pea sa muretsema auto remontimise, kindlustuste ega ka täiendavate väljaminekute pärast. 

Rendifirma vastutab oma sõidukite tehnilise seisundi eest täie rauaga ning hoolitseb selle eest, et kõik vajalikud hooldused saaks õigeaegselt tehtud. Kindlustus ning rendifirma seisavad hea selle eest, et auto tehniline seisund on optimaalne ning kõik vajalikud remondid saavad tehtud. Ka kindlustuslepingu sõlmimise ja pikendamise pärast ei pea sina muretsema – pikaajalise autorendi korral teeb seda rendifirma ise.  

Mõistagi eeldab nii teenusepakkuja kui ka üldine aktsepteeritav kultuurne käitumismuster, et ka rendiautosse suhtutakse kui enda varasse ja koheldakse seda heaperemehelikult. Kui aga siiski peaksid ilmnema probleemid, teavita sellest rendifirmat.

Rendiauto tagastamisvõimalus on paindlik. Rendiperioodi lõppedes tuleb sul auto lihtsalt tagastada või siis vahetad selle uue auto vastu. Nii lihtne see ongi.

Niisiis – täisteenusrent on mugav teenus nii eraisikutele kui ka äriklientidele, kõik auto rentimise ja hooldamisega seotud kulud on hinna sees. Kuumakse sisaldab kaskokindlustust, korralisi hooldusi, rehvide hooajalist vahetamist ja ladustamist, kindlustusjuhtumite käsitlemist, vajadusel asendusautot ja läbisõitu kuni 2000 km kuus, ning kui arvad, et sinu sõidud ühes kuus on kindlasti pikemad, tehakse sulle eraldi hinnapakkumine.

Rohkem infot AAARent pakutavast teenusest saad lugeda veebilehelt SIIT. Küsimustele saad vastused, kui helistad telefonil 5806 5100 (24 h) või kirjutad aadressil info@aaarent.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.